اخبار
بخوانید
همراه با بازی‌نما با تور مجازی نمایشگاه E3 / روز اول
0

همراه با بازی‌نما با تور مجازی نمایشگاه E3 / روز اول

نوشته وحید یوسفی۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۷

بعید است که از دوست‌داران بازی‌های ویدئویی باشید و دلتان نخواهد که برای یک‌بار هم که شده، نمایشگاه E3 را از نزدیک تجربه کنید. رویدادی که بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در این صنعت را گرد هم می‌آورد و هر سال مهم‌ترین بازی‌ها و تجهیزات مرتبط در طی سه چهار روزی که این نمایشگاه جریان دارد، معرفی می‌شوند.

امسال که برای چهارمین سال متوالی این نمایشگاه را تجربه می‌کنم، تصمیم گرفتم با کمک تصاویر ۳۶۰ درجه‌ای که این روزها کم‌کم دارد فراگیر می‌شود، چیزی شبیه به تور مجازی برای آن‌هایی که فرصت حضور در این نمایشگاه تابه‌حال برای‌شان مهیا نشده آماده کنم. این پست در ابتدا شاید خیلی سر و شکل منظمی نداشته باشد، اما به مرور و با اضافه کردن تصاویر بخش‌های مختلف نمایشگاه، یک‌مقدار مرتب‌تر خواهد شد.

 

سه‌شنبه سیزدهم ژوئن

روال کار در نمایشگاه به این صورت است که از حدود یک ماه قبل، باید با شرکت‌های بازی‌سازی هماهنگ کنیم که امسال در نمایشگاه حضور خواهیم داشت تا آن‌ها قرار ملاقاتی برای‌مان درنظر بگیرند. برای روز اول نمایشگاه قرار بود که بازی‌های Bandai Namco، نینتندو و PES2018 را تجربه کنم. متاسفانه کونامی امسال غرفه‌ای در محوطه‌ی نمایشگاه ندارد و تنها در یکی از سالن‌های ملاقات، بازی‌های PES2018 و MGS را برای خبرنگاران نمایش می‌دهد. امکان تصویربرداری از این سالن هم وجود نداشت و تنها از غرفه‌ی نامکو و نینتندو تصاویر ۳۶۰ درجه گرفتم. تصویر اول مربوط به غرفه‌ی نامکو و تصاویر دیگر از غرفه‌ی نینتندو است.

Save

Save

Save

Save

Save

نظرت چیه؟
باریکلا!
91%
خوب بود!
4%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
4%
درباره نویسنده
وحید یوسفی

شما باید ورود نظر بگذارید