اخبار
بخوانید
اطلاعات جدیدی از Far Cry 5 منتشر شد
1

اطلاعات جدیدی از Far Cry 5 منتشر شد

نوشته میلاد طاهرنژاد۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۰

هفته‌ی گذشته بود که یکی از عناوین مورد انتظار کمپانی فرانسوری یوبی‌سافت، یعنی شوتر Far Cry 5 معرفی شد. حال اطلاعات تازه‌ای به انتشار رسیده است.

اخیرا کمپانی یوبی‌سافت با انتشار تریلری نسخه‌ی جدیدی از سری فارکرای با نام Far Cry 5 را معرفی کرد. ناشر فرانسوری از ستینگ بازی نیز پرده برداشت.

می‌دانیم منطقه‌ای که بازی در آن جریان خواهد داشت، Hope County نام دارد و محلی برای بازاریابی مواد مختلف است. این منطقه یک بخش خیالی از مونتانای آمریکای شمالی است که بازی در آن جریان خواهد داشت. گروهی که طی تصاویر هنری بازی نشان داده شد، نیروهای نظامی هستند که منطقه را کنترل می‌کنند.

شناخته شده به عنوان پروژه در دروازه‌ی Eden، گروه به وسیله‌ی جوزف و پیروانش اداره می‌شود. کل بخش کمپین بازی را می‌توان به صورت کوآپ دو نفره پیش برد. برای اولین بار در تاریخ سری، یک پروتاگونیست واحد و مشخص برای بازی وجود نخواهد داشت، به این منظور که شما می‌توانید کارکتر مورد علاقه‌ی خود را ساخته و با او به بازی بپردازید. همچنین یوبی‌سافت قول داده که شاهد بیشترین شخصی‌سازی سلاح‌ها و لیست وسایل نقلیه در سری باشیم.

همچنین در Far Cry 5 جنگ‌های هوایی حضور خواهد داشت. شکار و جمع‌آوری منابع باز گشته‌اند، اما بزرگ‌ترین سوپرایز، وجود map editor در بازی است. اطلاعات بیشتری در رابطه با این ویرایشگر نقشه در دسترس نیست، اما مطمئنا در آینده بیشتری در این رابطه خواهیم شنید که طرفداران بی‌شک خوش‌حال خواهند شد.

در حال حاضر جزئیات کمی در رابطه با داستان و گیم‌پلی به انتشار رسیده است، اما یوبی‌سافت قول داده است که در سال پیش رو اطلاعات بیشتری را به انتشار برساند.

به هر شکل نمایشگاه E3 و مشخصا کنفرانس خبری یوبی‌سافت در این نمایشگاه در راه است و مطمئنا در آنجا اولین نمایش گیم‌پلی بازی را شاهد خواهیم بود.

پس از مدتی انتظار، Far Cry 5 در تاریخ ۲۷ فوریه برای اکس‌باکس وان، PC و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

نظرت چیه؟
باریکلا!
88%
خوب بود!
4%
بد نیست!
4%
که چی؟
0%
اشتباه!
4%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد
1نظر

شما باید ورود نظر بگذارید