اخبار
بخوانید
شایعه: ممکن است Scalebound احیا شود
0

شایعه: ممکن است Scalebound احیا شود

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۲

با توجه به شایعات جدید، ممکن است عنوان کنسل شده‌ی Scalebound احیا شود و به اکس‌باکس بازگردد. جدیدا اتفاقاتی روی داده که به شایعات قوت بخشیده است.

با وجود لغو پروژه‌ی Scalebound که قرار بود یکی از انحصاری‌های آینده اکس‌باکس باشد، اخیرا مایکروسافت نشان تجاری این بازی را دوباره به ثبت رساند.

یکی از مسائلی که طرفداران اکس‌باکس را در رابطه با این پروژه هیجان‌زده کرده بود، مطمئنا انحصاری بودن آن است، و البته بازی توسط استودیوی خوش نام پلاتینیوم گیمز و به کارگردانی هیدکی کامیای افسانه‌ای در حال ساخت بود، که امیدهای زیادی برای موفقیت پروژه به وجود آورده بود. اما با وجود توسعه‌دهنده Scalebound که استودیوی ژاپنی پلاتینوم گیمز بود، اختیار و حق امتیاز IP در اختیار مایکروسافت قرار داشت.

شایعات به شکلی دنبال می‌شوند که خبر از احیا شدن بازی در آینده، با وجود پلاتیموم گیمز یا بدون حضور آن‌ها در تیم ساخت، می‌دهند. به هر شکل تمامی حقوق Scalebound در اختیار کمپانی مایکروسافت است و بعید نیست که با وجود منابع مالی ناشر، توسعه توسط تیم دیگری ادامه یافته باشد.

در سال ۲۰۱۷ بود که تایید شد ساخت بازی متوقف شده است و دلیل کنسل شدن پروژه به مانع بر خوردن توسعه‌دهنده در برخی از مراحل ساخت یاد شد. شایعات تاکید دارند که پروژه توسط مایکروسافت احیا شده و به سازنده‌ی جدیدی انتقال یافته است.

عنوان Sclaebound دومین پروژه‌ی بزرگ مایکروسافت پس از Fable Legends بود که قرار بود بخشی از لاین‌آپ انحصاری‌های کمپانی برای سال ۲۰۱۷ باشند و البته با کنسل شدن به راه خود خاتمه دادند. با این وجود هنوز تعدادی بازی انحصاری چون Crackdown 3، State of Decay 2، Sea of Thieves هستند که مخاطبان اکس‌باکس به آن دل ببندند. به هر شکل چندی دیگر نمایشگاه بزرگ E3 برگزار خواهد شد و مطمئنا اگر خبر تازه‌ای در رابطه با Scalebound وجود داشته باشد، در کنفرانس خبری مایکروسافت به اشتراک گذاشته خواهد شد.

نظرت چیه؟
باریکلا!
67%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
33%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید