اخبار
بخوانید
در گیمزکام هم شاهد حضور Halo 6 نخواهیم بود
0

در گیمزکام هم شاهد حضور Halo 6 نخواهیم بود

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱

پس از انتشار Halo 5: Guardians در پاییز سال ۲۰۱۵، برای بسیاری سوال بود که تا چه مدت باید منتظر نسخه‌ی بعدی در سری باشند. ظاهرا باید طرفداران هیلو کمی بیشتر منتظر نسخه‌ی ششم بمانند.

با توجه به عرضه‌ی قطعی اکس‌باکس وان پروژه‌ی اسکورپیو طی سال جاری میلادی، بسیاری تصور می‌کردند که عرضه‌ی Halo 6 هزمان با این کنسول جدید حتمی است، اما جالب آن‌جاست که حتی ظاهرا بازی به این زودی‌ها معرفی نخواهد شد! اخیرا اطلاع دادیم که نسخه‌ی بعدی بزرگ در سری هیلو در نمایشگاه E3 امسال حضور نخواهد داشت. اکنون تایید شد که هیلو ۶ در نمایشگاه گیمزکام هم حاضر نخواهد بود.

طی چند روز گفته بود که اعلام کردیم Brian Jarrard مدیر انجمن استودیوی 343 Industries در فروم ردیت تایید کرده است که Halo 6 در نمایشگاه E3 وجود نخواهد داشت ولی آن‌ها سوپرایز کوچکی برای طرفداران دارند. بعدا سوال شد که آیا این سوپرایز مرتبط با نسخه‌ی بازسازی شده‌ی هیلو سوم است، که این موضوع هم رد شد. احتمال می‌رود که این موضوع مرتبط با بسته‌ی الحاقی جدید برای Halo Wars 2 باشد.

به تازگی فردی در ردیت گفت‌وگوی جدیدی با مضمون زیر آغاز کرد:

نسخه‌ی بتا امسال عرضه نخواهد شد؟ احتمالا از این موضوع در گیمزکام پرده برداشته خواهد شد تا فضا در E3 برای مسائل دیگر باز باشد.

سپس آقای Jarrard به این پست واکنش نشان داد و با گفتن جمله‌ی «قطعا نه» بحث‌ها را پایان داد.

با توجه به تایید Jarrard، هیلو ۶ در E3 و گیمزکام امسال حضور نخواهد داشت. حضور مایکروسافت در ژاپن و نمایشگاه توکیو گیم شو هم همیشه کم‌رنگ بوده است و بعید خواهد بود که عنوان بزرگی چون هیلو در سرزمین سامورایی‌ها رونمایی شود. با همه‌ی این تفاسیر، به نظر باید تایید شده دانست که هیلو ۶ حداقل تا سال ۲۰۱۸ عرضه نخواهد شد و خبری در این رابطه نخواهیم شنید.

حال که خبری از هیلو ۶ نیست، باید منتظر ماند و دید که 343i چه موضوعی را در E3 حاضر می‌کند. ادامه‌ی پیشتیبانی از عنوان استراتژی همزمان هیلو با نام Halo Wars 2 و یا شاید معرفی یک نسخه‌ی فرعی در سری!

نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
100%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید