اخبار
بخوانید
عنوان Phantom Dust امروز عرضه می‌شود
0

عنوان Phantom Dust امروز عرضه می‌شود

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲

به طور ناگهانی تایید شد که ریمستر Phantom Dust امروز برای اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ به صورت رایگان عرضه خواهد شد!

به صورت خیلی ناگهانی و غیر منتظره آقای Aaron Greenberg از مایکروسافت، از طریق توییتر تایید کرد که امروز ۱۶ می، ریمستر عنوان کلاسیک Phantom Dust به صورت رایگان برای اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد. بازسازی این عنوان خاص چند سال پی طی نمایشگاه E3 به انجام رسیده بود و مدتی بود که از آن خبری به گوش نمی‌رسید.

Greenberg دیروز طی توئیتی گفت:

بسیار هیجان‌زده هستم تا تایید کنم که عنوان مورد علاقه‌ی طرفداران، Phantom Dust فردا به شکل انحصاری و رایگان برای اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد.

موضوع رایگان بودن هم ویژگی بود که تا به حال سخنی از آن به میان نیامده بود و طرفداران بازی می‌توانند از این اتفاق خوش‌حال باشند.

نسخه‌ی اولیه در سال ۲۰۰۵ برای اورجینال اکس‌باکس عرضه شد. بازی داستان زمین طی آینده را دنبال می‌کرد، جایی که به خاطر وجود حجم زیاد گرد و غبار غیر قابل زیست شده است. بعضی از انسان‌ها توانایی این را دارند که بخشی از گرد و غبار را کنترل کنند و برای مدت کوتاهی روی سطح زمین باشند. این اثر یک بازی اکشن بود که در خود المان‌های استراتژی را جای داده بود. می‌توان Phantom Dust را یکی از خاص‌ترین تجربه‌ها روی اکس‌باکس طی عمر چندین ساله‌ی آن دانست.

در شرایطی که توسعه‌ی بازی کاملا در سکوت پیش رفت، مشخص نیست که امروز دقیقا چه چیزی به انتشار خواهد رسید! پیش‌تر قرار بر این بود تا یک نسخه‌ی ریبوت شده از بازی عرضه شود که پروژه متوقف شد و به ریمستر شدن اکتفا شد. این در حالی بود که توسع‌دهنده نیز تغییر کرد. گرافیک این نسخه تغییر زیادی نداشته،‌ ولی رزولوشن آن افزایش یافته است و پشتیبانی از اکس‌باکس لایو هم به آن اضافه شده.

نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید