اخبار
بخوانید
اثر Halo 6 در E3 2017 حضور نخواهد داشت
0

اثر Halo 6 در E3 2017 حضور نخواهد داشت

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰

با توجه به اظهارات اخیر، عنوان مورد انتظار Halo 6 در نمایشگاه E3 امسال حضور نخواهد داشت. کنسول جدید مایکروسافت بدون حضور پرچم‌دار کمپانی به نمایش در خواهد آمد.

با توجه به اظهار Brian Jarrard، عنوان انحصاری Halo 6 در جریان نمایشگاه E3 امسال حضور نخواهد داشت.

او اضافه کرد:

با این‌که نسخه‌ی بزرگ بعدی در سری (Halo 6) در نمایشگاه حاضر نخواهد بود، اما ما چیز کوچکی برای رونمایی خواهیم داشت.

طی هفته‌های گذشته صحبت‌های بسیاری در رابطه با مستر چیف، شخصیت اصلی سری مطرح بوده است و این در حالی است که خبرها در رابطه با اکس‌باکس اسکورپیو نیز فراوان به گوش می‌رسد، به شکلی که حدس می‌زدیم در معرفی رسمی اسکورپیو در جریان E3 امسال، حتما رونمایی از نسخه‌ی بزرگ بعدی سری هیلو اتفاق خواهد افتاد. هفته‌ی گذشته بود که استودیوی 343i مسئول فرانچایز هیلو، اعلام کرد که مستر چیف تمرکز اصلی Halo 6 خواهد بود و آن‌ها از اتفاقات رخ داده پیرامون نسخه‌ی پنجم و بازخوردهای نه چندان مثبت، درس گرفته‌اند.

در حالی که نسخه‌ی بزرگی از سری در E3 حضور نخواهد داشت اما طبق گفته‌های Brian Jarrard آن‌ها موضوعی برای صحبت پیرامون آن دارند، به نظر ممکن است که شانس زیادی برای معرفی Halo 3 anniversary وجود داشته باشد. البته او بعدا اشاره کرد که نسخه‌ی سوم بازسازی نخواهد شد و موضوع ارتباطی با این شماره ندارد.

پس چه موردی می‌تواند به عنوان سوپرایز طرفداران هیلو در کنفرانس امسال مایکروسافت در جریان E3 حضور داشته باشد. بیایید امیدوار باشیم این رونمایی موضوع بسیار کوچکی نباشد.

نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید