اخبار
بخوانید
Shadow Warrior 2 این هفته به کنسول‌ها می‌آید
0

Shadow Warrior 2 این هفته به کنسول‌ها می‌آید

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۶

زمان آن رسیده است تا مخاطبان کنسولی هم به تجربه‌ی اثر Shadow Warrior 2 بپردازند. این انتشار طی هفته‌ی بعد به سرانجام خواهد رسید.

استودیوی Flying Wild Hog اعلام کرد که طی هفته‌ِ آینده و مشخصا روز ۱۹ می، اثر Shadow Warrior 2 برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

و خبر خوش‌حال کننده برای طرفداران پلی‌استیشن این است که اگر بازی را از فروشگاه پلی‌استیشن خریداری کنید، نسخه‌ی اول را به رایگان دریافت خواهید کرد. به این مفهوم که پس از خرید Shadow Warrior 2 روی پلی‌استیشن ۴، بازی شما به The Shadow Warrior Collection ارتقاع خواهد یافت که شامل نسخه‌ی دیجیتالی شماره‌ی اول می‌شود.

استودیو این گونه توضیح می‌دهد:

Shadow Warrior 2 بزرگ‌ترین بازی ساخته شده توسط Flying Wild Hog تا به امروز است. اثری که هفته‌ی بعد برای کنسول‌های خانگی در دسترس خواهد بود. ما امیدواریم که دوست‌داران نسخه‌ی اول از شماره‌ی دوم هم روی کنسول‌های خانگی لذت ببرند. همچنین امیدواریم که بازیکنان جدید هم با Shadow Warrior 2 خاطرات خوشی بسازند. این اثر سری را به جایگاه تازه‌ای رسانده است. کسانی که بازی را از طریق فروشگاه پلی‌استیشن تهیه کنند، نسخه‌ی اول را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

این این مواردی است که هنوز برای نسخه‌ی اکس‌باکس وان در دسترس نیست.

در اکتبر سال گذشته‌ی میلادی بود که نسخه‌ی دوم از طریق شبکه‌های GOG و استیم برای رایانه‌های شخصی عرضه شد و به محبوبیت زیادی بین بازیکنان دست یافت.

نظرت چیه؟
باریکلا!
25%
خوب بود!
0%
بد نیست!
25%
که چی؟
25%
اشتباه!
25%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید