اخبار
بخوانید
مرداد ماه Dead by Daylight به دو کنسول اصلی خواهد آمد
0

مرداد ماه Dead by Daylight به دو کنسول اصلی خواهد آمد

نوشته میلاد طاهرنژاد۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰

خیلی زود Dead by Daylight به یکی از پدیده‌های ایندی منتشر شده برای PC تبدیل شد. عنوانی که به زودی راهی کنسول‌های خانگی خواهد شد.

عنوان مالتی‌پلیر نامتقارنی که ۴ بازیکن را در برابر یک قاتل قرار می‌دهد و جریانات مختلفی چون هالووین را دنبال می‌کند. حال بازی برای انتشار در روز ۲۹ مرداد ماه برای دو کنسول خانگی اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در ایالات متحده و سه روز بعد در اروپا، با قیمت ۳۰ دلار در نظر گرفته شده است.

سازنده توضیح می‌دهد:

بازیکنان می‌توانند دو سبک گیم‌پلی را تجربه نمایند. عنوانی در ژانر بقا با زاویه‌ی دید سوم شخص یا به عنوان قاتل در دید اول شخص. بازماندگان می‌توانند با یک‌دیگر همکاری داشته باشند یا به صورت فردی عمل کنند و این در حالی است که قاتل با دید اول شخص بر شکار آن‌ها متمرکز شده است. همچنین محیط به دوست پویا طراحی شده که پس از هر دست بازی تغییر می‌کند و بازیکنان باید سعی کنند تا راه‌های تازه‌ای برای فرار از دست قاتل بیابند.

جالب است بدانید که Dead by Daylight توانست ۱.۸ میلیون نسخه روی PC به فروش برساند. موفقیت بزرگی که توسط سازنده Behavior Interactive، و ناشران، 505 Games و Starbreeze کسب شد.

مالتی‌پلیری که به صورت نامتقارن ترس و هیجان را در خود جای داده است.  چهار بازیکن به صورت یک تیم همکاری می‌کنند، برای بقا تلاش می‌کنند و سعی دارند با انجام اهداف خاص، راه فرار را آزاد کنند. پیش‌تر هم عناوینی را دیده‌ایم که سعی کرده‌اند چنین بخش چندنفره‌ای ارائه کنند، ولی تعداد کمی توانسته‌اند مکانیک‌هایی به درستی Dead by Daylight عرضه دارند.

بازی به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی راهی کنسول‌ها خواهد شد. نسخه‌ی فیزیکی شامل ساندترک‌های بازی نیز خواهد بود. امیدواریم به زودی قابلیت کراس-پلی نیز برای بازی معرفی شود.

نظرت چیه؟
باریکلا!
75%
خوب بود!
25%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید