اخبار
بخوانید
سازنده Gears of War 4: اکس‌باکس وان یک گام رو به عقب بود!
0

سازنده Gears of War 4: اکس‌باکس وان یک گام رو به عقب بود!

نوشته میلاد طاهرنژاد۳۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۹

با توجه به این‌که تا پایان سال، پروژه‌ی اسکورپیو عرضه خواهد شد، مایکروسافت قوی‌ترین کنسول تاریخ را روانه‌ی بازار خواهد کرد. به نظر توسعه‌دهندگان از این امر خوش‌حال هستند.

مشخصاتی که اخیرا توسط مایکروسافت از پروژه‌ی اسکورپیو به اشتراک گذاشته شد، نشان داد که این کمپانی کنسول‌ساز، قدرت زیادی با استفاده از کنسول جدیدش در اختیار توسعه‌دهندگان خواهد گذاشت.

اخیرا یکی از سازندگان Gears of War 4 از استودیوی کولیشن، مصاحبه‌ای داشته است که صحبت‌هایی در رابطه با قدرت کنسول‌های مایکروسافت انجام داده. آقای Mike Raynor گفت:

زمانی که من اولین کار خود را با اکس‌باکس وان آغاز کردم، کمی ناامید شدم. احساسی به من دست داد مانند این‌که این کنسول یک گام رو به عقب است. من تکامل و بهبود به طور مدارم از زمان عرضه را دیده‌ام، اما در رابطه با کارهایی که می‌توانیم با پروژه‌ی اسکورپیو انجام دهیم، کار کردن با این [کنسول قدرتمند] بسیار لذت بخش خواهد بود. به عنوان نقطه نظر یک توسعه‌دهنده، زمانی که در رابطه با اکس‌باکس وان و اکس‌باکس وان اس و در حال حاضر اسکورپیو فکر می‌کنید، بسیار از مراحل توسعه برای ما مشابه PC است. و ما درباره‌ی PC همچون یک پلتفرم کامل در رابطه با مقیاس‌پذیری فکر می‌کنیم.

در حالی که اکس‌باکس وان نسبت به کنسول نسل هفتمی مایکروسافت اکس‌باکس ۳۶۰ افزایش قدرت قابل توجهی داشت، اما در مقابل پلی‌استیشن ۴ سخت‌افزار ضعیف‌تری را ارائه داد.

اکس‌باکس وان در سال ۲۰۱۳ رقابت سختی را با پلی‌استیشن در رابطه با اجرای بازی‌های مالتی‌پلتفرم آغاز کرد. جایی که معمولا بازی‌ها با فریم کمتر و رزولوشن پایین‌تر نسبت به پلی‌استیشن ۴ برای وان عرضه می‌شدند. و همه‌ی این موارد در شرایطی بود که مردم باید برای خرید اکس‌باکس وان پول بیشتری پرداخت می‌کردند!

البته اشتباهاتی که ظاهرا در رابطه با پروژه‌ی اسکورپیو تکرار نخواهد شد. اخیرا اطلاع دادیم که اسکورپیو به طور کامل در E3 2017 معرفی خواهد شد.

نظرت چیه؟
باریکلا!
40%
خوب بود!
20%
بد نیست!
0%
که چی؟
40%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید