اخبار
بخوانید
محتوای جدید و رایگان در راه Titanfall 2 است
0

محتوای جدید و رایگان در راه Titanfall 2 است

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۳

سازنده‌ی عنوان Titanfall 2 استودیوی محبوب Respawn Entertainment اعلام کرد که محتوای جدیدی در راه این بازی است. این محتوا شامل نقشه‌ها و موارد بیشتری می‌شود.

محتوای جدیدی در راه Titanfall 2 است. این مورد شامل دو نقشه‌ی جدید برای بازی، یک تایتان جدید و دو تایتان خریدنی می‌شود. مانند گذشته، (به جز آن دو تایتان خریدنی) محتوا کاملا رایگان در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

استودیوی سازنده در وب‌سایت رسمی اعلام کرد که محتوای ذکر شده در تاریخی بین امروز تا ماه ژوئن (اواسط خرداد) عرضه خواهد شد. همچنین آن‌ها محتوای بیشتری را نیز تایید کردند:

به شما اجازه می‌دهیم تا به حدس و گمان‌های خود پیرامون برنامه‌ی آینده ما ادامه دهید.

همچنین تیم ریسپاون بار دیگر به طرفداران بازی قوت قلب داد که این محتوای جدید، پایان پشتیبانی آن‌ها از بازی نخواهد بود. تایید شد که محتوای جدید، نسخه‌ی آزمایشی رایگان و موارد بیشتر در ماه‌های پیش رو در دسترس قرار خواهد گرفت.

اطلاعات بیشتری در رابطه با این محتوای جدید، در تاریخی نزدیک‌تر به انتشار آن به اشتراک گذاشته خواهد شد. در حال حاضر Titanfall 2 برای سه پلتفرم اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و PC در دسترس است. بازی اواخر ماه قبل یک بسته‌ی الحاقی جدید دریافت کرد. محتوایی که نقشه‌ی کلونی نسخه‌ی قبل را به صورت بازسازی به این شماره افزود.

نظرت چیه؟
باریکلا!
100%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید