تلفن هوشمند
بخوانید
دنیای هیولاهای جنگجو | بررسی بازی “Monster Warlord”
2
نقد و بررسی

دنیای هیولاهای جنگجو | بررسی بازی “Monster Warlord”

نوشته ۲۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴

بازی‌های کلیکی، شاید ساده‌ترین عناوینی هستند که به نوعی بازار بازی‌های موبایل را قبضه کرده‌اند. این بازی‌ها با ابتدایی‌ترین ایده‌ها توانسته خیل عظیمی از طرفداران را برای خود جذب کنند.

بازی Monster Warlord در زمره بازی‌های کلیکی قرار می‌گیرد که شاید قبلا هم نمونه آن را دیده باشیم. همان‌طور که سبک و فرم گیم‌پلی این بازی‌ها هم مشخص است شما تنها باید با کلیک کردن‌های متوالی بازی را پیش ببرید. شما در بازی نقش یک قهرمان را ایفا می‌کنید که باید هیولاها و دشمنان غول‌پیکری که بر سر راهش قرار می‌گیرند را با شمشیر و نیروهای ویژه‌اش از بین ببرد. برای این کار هم کافی است تنها با سرعت بالایی روی صفحه کلیک کنید. با نابود کردن هر یک از دشمنان خود، با توجه به امتیاز به دست آمده می‌توانید شمشیر خود را ارتقا دهید یا موجوداتی افسانه‌ای را وارد صفحه کنید تا در کنار شما به کمک نیروهای جادویی خود دشمن را نابود کنند. سرعت بالای بازی و قدرت‌های ویژه متنوع باعث شده تا خیلی راحت نتوانید از بازی دست بکشید و آن را رها کنید.

این عنوان از حیث گیم‌پلی خیلی خوب عمل کرده و مخاطب را به سرعت درگیر خودش می‌کند. از طرفی چیزی که موفقیت یک بازی کلیکی را تا حد زیادی تضمین می‌کند بحث گرافیک آن است که Monster Warlord در این زمینه رسما سنگ تمام گذاشته و فرم انیمه مانند بازی و قهرمانان شرقی و هیولاهای عجیب و غریب دقیقا چیزی است که باعث می‌شود یک بازی کلیکی خوش بدرخشد. موسیقی بازی و البته صداگذاری آن نیز حس و حال خوبی را به مخاطب منتقل و هیجان مبارزات را دو چندان می‌کند. بازی از هر نظر عالی است اما چیزی که واقعا شما را آزار می‌دهد منوهای پیچ در پیچ و زیاد بازی است که اجازه نمی‌دهد بازی نمره کامل دریافت کند!


Monster Warlord| سازنده:  Games Srl 505 | دسته: ماجراجویی | حجم: ۱۵ مگابایت


نکات مثبت

. گیم‌پلی ساده و جذاب
. گرافیک فوق‌العاده با تم شرقی

نکات منفی

. منوهای زیاد و گمراه‌کننده

ارزش‌گذاری
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
امتیاز دهید
گیم‌پلی
9.4
موسیقی
8.7
گرافیک
9.6
9.2
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
شما قبلا رای داده اید.
نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
سپهر ترابی
2نظر

شما باید ورود نظر بگذارید