اخبار
بخوانید
شایعه: تاریخ انتشار Call of Duty: WW2 لو رفت!
0

شایعه: تاریخ انتشار Call of Duty: WW2 لو رفت!

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۷

اخیرا شایعه‌ای منتشر کردیم مبنی بر وقوع نسخه‌ی بعدی Call of Duty در جنگ جهانی دوم با اسم Call of Duty: WW2. در حالی که هنوز این بازی به صورت رسمی معرفی نشده است، تاریخ انتشار آن هم لو رفت!

در حالی که شایعات اشاره داشتند که بازی در ستینگ جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد، اما همچنان اکتیویژن سکوت اختیار کرده است. البته مطمئن هستیم که هر سال یک نسخه از سری Call of Duty عرضه می‌شود و این بار نوبت نسخه‌ی ساخت استودیوی Slaghamer است. به تازگی شایعه‌ای جدید منتشر شد که تاریخ انتشار و محتوای انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ را لیک کرد.

با توجه به پوستری که لیک شد، عنوان Call of Duty: WW2 برای عرضه در ۳ نوامبر ۲۰۱۷، مصادف با ۱۲ آبان ۹۶ در نظر گرفته شده است. در کنار تاریخ عرضه، به نظر می‌رسد که سونی همچنان با اکتیویژن برای انحصاری بودن بخشی از محتوای این بازی به توافق رسیده. چرا که با توجه به اطلاعات منتشر شده، بازیکنان پلی‌استیشن ۴ خواهند توانست تا ۳۰ روز زودتر به نقشه‌ها و محتوای جدید دسترسی داشته باشند.

شاید شایعه‌های زیادی تا به حال به انتشار رسیده باشد، اما همچنان نمی‌توان بر درستی آن‌ها تکیه کرد. به هر حال باید تا زمان معرفی رسمی نسخه‌ی بعدی Call of Duty منتظر بمانیم که احتمالا E3 2017 خواهد بود.

موضوعی که طرفداران سری را در رابطه با شایعات WW2 هیجان‌زده کرده است، بازگشت سری به ریشه‌هایش در جنگ جهانی دوم خواهد بود. پس از سپری شدن روایت چندین نسخه در آینده،‌ اکنون ظاهرا زمان بازگشت به ریشه‌ها فرا رسیده است.

نظرت چیه؟
باریکلا!
60%
خوب بود!
20%
بد نیست!
0%
که چی؟
20%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید