اخبار
بخوانید
قیمت و زمان عرضه Uncharted: The Lost Legacy مشخص شد
0

قیمت و زمان عرضه Uncharted: The Lost Legacy مشخص شد

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸

آخرین قسمت از سری محبوب و انحصاری آنچارتد، Uncharted: The Lost Legacy برای عرضه در آگوست ۲۰۱۷ و با قیمت ۴۰ دلار تایید شد.

اخیرا استودیوی شناخته شده‌ی ناتی داگ تایید کرد که Uncharted: The Lost Legacy در تاریخ ۲۲ آگوست ۲۰۱۷ مصادف با سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه ۹۶ به طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. بازی داستانی فرعی نسبت به سری اصلی را روایت می‌کند و بازیکن را برای اولین بار در نقش Chloe Frazer به عنوان کارکتر اصلی قرار می‌دهد. با این‌که این اثر جزئی از سری اصلی نیست، اما همچنان توسط ناتی داگ توسعه می‌یابد و امیدهای زیادی برای موفقیت آن وجود دارد.

ناتی داگ توضیح داد:

در دسامبر، اشاره کردیم که در حال نزدیک کردن این پروژه به یک بازی آنچارتد کامل هستیم. عنوانی که روایت عمیق و شخصیت‌پردازی پیچیده‌ی خود را خواهد داشت. به خصوص ما هیجان‌زده هستیم که Chloe را به عنوان شخصیت اصلی داریم و داستان او را بیشتر دنبال خواهیم کرد، زمانی که او در کنار Nadine در هند پی یافتن عاج گانش است. به این منظور، ما قصد اشتراک گذاری اولین صحنه‌ها در بازی را داریم، زمانی که Chloe و Nadine در پی یافتن سرنخ‌هایی برای پیدا کردن عاج هستند.

به علاوه باید به این نکته اشاره شود، کسانی که بازی را از خرده‌ فروشی‌هایی خاص پیش‌خرید کنند، به رایگان یک نسخه از ak and Daxter: The Precursor Legacy را ریافت خواهند کرد.

ناتی داگ اخیرا اشاره کرد که Uncharted: The Lost Legacy حدود ۱۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت، موضوعی که قصد در توجیه قیمت گذاری ۴۰ دلاری آن دارد.

نظرت چیه؟
باریکلا!
86%
خوب بود!
14%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید