تلفن هوشمند
بخوانید
فرار از ببرها | بررسی بازی “Danger Dash”
0
نقد و بررسی

فرار از ببرها | بررسی بازی “Danger Dash”

نوشته ۲۲ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴

بازی‌های رانر طرفداران بی‌شماری دارند و بازی‌های بسیار متنوع و زیادی در این سبک ساخته شده است. یکی از بازی‌های نسبتا موفق این سبک، عنوان Danger Dash است.

بازی Danger Dash مثل خیلی از بازی‌های سبک رانر، زاویه دوربینی از پشت سر دارد و روایت‌گر زندگی عده‌ای باستان‌شناس است که در حین کار ناگهان عده‌ای ببر به آن‌ها حمله می‌کنند. همین حمله باعث می‌شود تا بازی آغاز شود و شما در مسیری بی انتها و جذاب قرار بگیرید. بازی از نظر مکانیک و گیم‌پلی مانند عناوین نام آشنایی همچون Temple Run یا Agent Dash است. شما باید مسیر حرکت خود را با توجه به موانع سر راه تغییر داده و با پرش و سر خوردن به موقع بیشترین رکورد را از خود به جای بگذارید. بازی از هر نظر خوب و استاندارد طراحی شده ولی سیستم کنترلی بازی شاید اوایل کار کمی بد قلق باشد. مخصوصا هنگامی که می‌خواهید سر بخورید باید خیلی زود این کار انجام دهید چون بازی تاخیر کوچکی دارد و این کار را به مراتب دیرتر انجام می‌دهد.

از نظر گرافیکی نیز بازی خوب عمل کرده، ولی خب برخی بافت‌ها ضعیف و دیر رندر شدن محیط‌های عمق تصویر کمی تو ذوق می‌زند. تنوع کاراکتر و همین‌طور تغییر محیط بازی باعث شده تا بازی فرمی تکراری به خود نگیرد. قدرت‌های ویژه هم در این بازی حضور دارند و با جمع کردن امتیاز می‌توانید از این قدرت‌ها استفاده کنید. از حیث صداگذاری نیز بازی خوب کار کرده و صداهای محیطی بسیار خوب کار شده‌اند. اگر از طرفداران بازی‌های رانر هستید، حتما Danger Dash را امتحان کنید.


Danger Dash | سازنده:  Gameloft | دسته: ماجراجویی | حجم: ۲۰ مگابایت


نکات مثبت

. گیم‌پلی روان
. گرافیک قابل قبول

نکات منفی

. کنترل نسبتا بدقلق بازی

ارزش‌گذاری
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
امتیاز دهید
گیم‌پلی
8.3
موسیقی
7.6
گرافیک
7.4
7.8
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
شما قبلا رای داده اید.
نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
سپهر ترابی

شما باید ورود نظر بگذارید