تلفن هوشمند
بخوانید
گوزن‌ها | بررسی بازی “Deer Hunter 2017”
0
نقد و بررسی

گوزن‌ها | بررسی بازی “Deer Hunter 2017”

نوشته ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰

سری بازی‌های Deer Hunter که توسط استودیو بازی‌سازی گلو موبایل ساخته می‌شوند، به جرات یکی از بهترین عناوین شبیه‌ساز شکار هستند.

ورژن سال ۲۰۱۷ این بازی، به مراتب از هر کدام از سری‌های قبلی خود بهتر است. شاید بتوان گفت بزرگ‌ترین تغییر اعمال شده در آن بهبود گرافیکش است. به‌قدری جزئیات گرافیکی بازی بالا است که گاهی اوقات می‌خواهید فقط اطراف و حیوانات را نگاه کنید. طراحی مثال زدنی حیوانات و البته محیط‌های جنگلی زیبایی خاصی به بازی بخشیده است.

گیم‌پلی بازی نیز تا حد زیادی روان‌تر شده است. سیستم کنترلی بازی ارتقا یافته و به راحتی می‌توانید روی هدف خود تمرکز کنید. قابلیت‌های مختلف تیراندازی نیز که در گیم‌پلی گنجانده شده است، جذابیت روند بازی را دوچندان کرده است. مثلا دوربین اشعه ایکس بازی به شما این قابلیت را می‌دهد تا مغز و قلب حیوانات را راحت‌تر هدف بگیرید و در نتیجه امتیاز بالاتری به دست آورید.

بازی از نظر موسیقی و صداگذاری نیز حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارد و حق مطلب را ادا می‌کند. صدای سلاح‌ها و البته حیوانات به‌قدری طبیعی است که فراموش می‌کنید مشغول تجربه یک بازی موبایل هستید. از این‌ها گذشته، باید به سیستم ارتقا و خرید سلاح‌ها نیز اشاره کرد که بسیار ساده و قابل فهم هستند. باید این را در نظر بگیرید که برای پیشروی بهتر در مراحل به طور مداوم لوازم و سلاح خود را ارتقا دهید.


Deer Hunter 2017 | سازنده: Glu Mobile | دسته: مبارزه‌ای | حجم: ۱۸۰ مگابایت


نکات مثبت

. گیم‌پلی متنوع
. گرافیک با جزئیات بالا
. تنوع سلاح‌ها

نکات منفی

. وجود باگ‌های آزاردهنده در برخی مراحل که از تیر زدن به هدف جلوگیری می‌کند

ارزش‌گذاری
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
امتیاز دهید
گیم‌پلی
9.1
موسیقی
8.8
گرافیک
9.4
9.0
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
شما قبلا رای داده اید.
نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
سپهر ترابی

شما باید ورود نظر بگذارید