اخبار
بخوانید
شایعه: Assassin’s Creed: Empire برای انتشار در اکتبر امسال لیست شد
0

شایعه: Assassin’s Creed: Empire برای انتشار در اکتبر امسال لیست شد

نوشته میلاد طاهرنژاد۰۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۹

اخیرا شایعه‌های بسیاری در رابطه با نسخه‌ی بعدی سری Assassin’s Creed به گوش می‌رسد. بسیاری از این حواشی آن را در ستینگ مصر و با پسوند Empire توصیف می‌کنند.

شایعات بسیاری درباره‌ی آینده‌‌ی فرانچایز Assassin’s Creed به گوش می‌رسد. همه‌ی این شایعات ستینگ نسخه‌‌‌ی بعدی را مصر باستان توصیف می‌کنند و نام بازی را Assassin’s Creed: Empire. به نظر می‌رسد توسعه‌ی بازی را استودیوی مونترال یوبی‌سافت و مشخصا تیمی که در توسعه‌ی Black Flag نقش داشت،‌ برعهده داشته باشد.

شایعات متعددی تاکید دارند که Assassin’s Creed: Empire به عنوان یک پیش درآمد به دنبال ایجاد تغییرات اساسی در سری است. بر طبق همین شایعات، شخصیت اصلی یک برده‌ی سابق خواهد بود که از اجداد دور قهرمان نسخه‌‌ی اول،‌ الطائر به شمار می‌رود. بر طبق گفته‌ها، سایز نقشه‌ی بازی سه برابر Black Flag خواهد بود و البته این‌بار میحطی کاملا باز در نقشه‌ای Open World را شامل خواهد شد.

بازیکنان در طی بازی با سراب در کویر روبرو خواهند شد و می‌توانند از قایق و اسب برای سفر در نقشه‌ی بازی کمک بگیرند. همچنین مبارزات دریایی در این نسخه حضور نخواهند داشت. به علاوه شخصیت اصلی یک عقاب دست آموز خواهد داشت که تحت فرمان او خواهد بود.

اخیرا نیز یک خرده فروش سوئیسی، عنوانی تحت نام Assassin’s Creed: Empire را برای انتشار در اکتبر ۲۰۱۷ لیست کرد تا بیش از پیش به شایعات دامن بزند. در کنار عرضه در اکتبر،‌ بازی برای انتشار روی سه پلتفرم اکس‌باکس وان،‌ پلی‌استیشن ۴ و PC لیست شد. این اتفاقات در حالی رخ داد که خرده فروشی دیگر با نام World of Games بازی را برای انتشار در سه ماهه‌ی چهارم ۲۰۱۷ لیست کرد.

نظرت چیه؟
باریکلا!
78%
خوب بود!
0%
بد نیست!
3%
که چی؟
0%
اشتباه!
19%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید