اخبار
بخوانید
گیم‌استاپ تحت تاثیر اکس‌باکس اسکورپیو
1

گیم‌استاپ تحت تاثیر اکس‌باکس اسکورپیو

نوشته میلاد طاهرنژاد۰۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶

گیم‌استاپ طی کنفرانسی مربوط به نتیجه‌‌‌ی مالی آن‌ها در سه‌ ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۶ در رابطه با آینده و مشخصا کنسول بعدی مایکروسافت، اکس‌باکس اسکورپیو صحبت کرد.

استفاده از بازی‌ها و سیستم‌ها مشخصا تمرکز اصلی گیم‌استاپ است، ولی آن‌ها محصولات جدید زیادی را نیز به فروش می‌رسانند. برای مثال نینتندو سوییچ یکی از موفقیت‌های تجاری بزرگ برای گیم‌استاپ بود که ماه پیش به انتشار رسید. کنسول بعدی و بزرگی که گیم‌استاپ را تحت تاثیر گذاشته، اکس‌باکس اسکورپیو محصول بعدی کمپانی مایکروسافت است که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه خواهد شد. گیم‌استاپ نگاه مثبتی نسبت به این کنسول و عرضه‌ی موفق آن دارد.

مدیر عامل گیم‌اسپات در این باره گفت:

کارت‌های بسیار قدرتمندی برای بازی با نینتندو سوییچ، واقعیت مجازی سونی و اسکورپیو مایکروسافت وجود دارد.

سپس مدیر ارشد گیم‌اسپات توضیح داد که چگونه آن‌ها تحت تاثیر اسکورپیو قرار گرفته‌اند:

متاسفانه ما نمی‌توانیم چیز زیادی در رابطه با آنچه که می‌دانیم توضیح دهیم. اما باید گفت که مایکروسافت یک سیستم بسیار قدرتمند که توانایی اجرای بازی‌ها با کیفیت 4K را دارد، عرضه خواهد کرد. کنسولی که تمرکز زیادی بر بازی‌ها خواهد داشت. یک کنسول بسیار بسیار قدرتمند که ما باور داریم به شکل قابل توجهی بازی‌های فوق‌العاده خواهد داشت.

فعلا اطلاعات زیادی در رابطه با اکس‌باکس اسکورپیو در دسترس نیست و ما همچنان نمی‌دانیم که با چه کنسولی روبرو خواهیم بود. مایکروسافت بارها تاکید کرده است که اسکورپیو قوی‌ترین کنسول تاریخ خواهد بود و توان اجرای بازی‌ها در رزولوشن 4K را دارا خواهد بود.

نظرت چیه؟
باریکلا!
69%
خوب بود!
15%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
15%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد
1نظر

شما باید ورود نظر بگذارید