اخبار
بخوانید
استارکرفت ریمستر به صورت رسمی تایید شد
0

استارکرفت ریمستر به صورت رسمی تایید شد

نوشته میلاد طاهرنژاد۰۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴

عنوان استارکرفت در سال ۱۹۹۸ آغاز به کار کرد و خیلی زود موفقیت عظیمی را برای بلیزارد به ارمغان آورد. امروز کمپانی سازنده از ریمستر بازی پرده برداشت.

استارکرفت یکی از بهترین آثار استراتژی همزمان تاریخ است. اولین نسخه‌‌ی ان در سال ۱۹۹۸ به انتشار رسید و در سال ۲۰۱۰ بود که ادامه‌ای برای آن ساخته شد. اکنون بلیزارد به ریشه‌هایش بازگشته و قصد دارد تا نسخه‌‌‌‌ی اول را به صورت بازسازی شده عرضه کند.

در مراسمی که دیشب بلیزارد در کره تدارک دیده بود، از نسخه‌ی ریمستر استارکرفت رونمایی شد و تریلری از بازی به نمایش گذاشته شد.
استارکرفت ریمستر شامل گرافیک بازسازی شده خواهد بود، تجدید نظر در دیالوگ‌ها و صداگذاری به انجام رسیده است و بازی از Blizzard friends و Matchmaking نیز پشتیبانی خواهد کرد.
ارتقای گرافیکی شامل آپدیت ساختمان‌ها، یگان‌ها، محیط و پشتیبانی از رزلوشن ثابت خواهد بود که گرافیک بازی را بهتر نشان خواهد داد. البته این بدین منظور نیست که بازی از نظر بصری در حد عناوین نسل فعلی به نظر خواهد رسید، ولی گرافیک نسبت به نسخه‌ی اولیه بهبودهای زیادی خواهد داشت.

برای کسانی که نگران گیم‌پلی بازی هستند، بلیزارد تایید کرده است که گیم‌پلی همان حس و حال قبل را حفظ خواهد کرد. همچنین بسته‌ی ریمستر فقط شامل نسخه‌‌‌ی اصلی نخواهد بود و اکسپنشن Starcraft: Brood War نیز جزئی از این بازسازی است که محتوای غنی به آن می‌بخشد.

تاریخ انتشار دقیقی برای بازی در دسترس نیستف جز این‌که استارکرفت ریمستر در زمان نامشخصی طی تابستان سال جاری، به شکل انحصاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید.

نظرت چیه؟
باریکلا!
83%
خوب بود!
0%
بد نیست!
17%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید