تلفن هوشمند
بخوانید
آتش بازی با همکاری چینی‌ها | بررسی بازی “Rival Fire”
0
نقد و بررسی

آتش بازی با همکاری چینی‌ها | بررسی بازی “Rival Fire”

نوشته ۰۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۸

زمانی که کمپانی تنسنت، بخشی از سهام گلو موبایل را خریداری کرد، کمتر کسی فکر خروجی این همکاری یک بازی فوق‌الاده مانند Rival Fire باشد.

بازی Rival Fire از آن چیزی که فکرش را کنید لذت‌بخش‌تر است. عنوانی سرتاسر هیجان و لذت که به این زودی‌ها بی‌خیال آن نمی‌شوید. اولین چیزی که در این بازی نظر شما را به خودش جلب می‌کند، گرافیک فوق‌العاده آن است. چیزی که می‌بینید تا حدودی غیر قابل تصور است. جزئیات بالا، گستره رنگ چشم‌نواز، کیفیت بالای بافت‌ها و … باعث شده تا این بازی از نظر گرافیکی یک سر و گردن از مابقی عناوین هم سبک خود بالاتر باشد. جدا از این، انیمیشن‌های موجود در بازی نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند و بازی در این زمینه هیچ چیزی کم ندارد.

گیم‌پلی بازی موضوع دیگری است که واقعا شما را خیره می‌کند. برای یک بازی موبایلی این روانی گیم‌پلی و قابلیت‌هایی که در آن گنجانده شده است واقعا بی‌نظیر است. سیستم و روند گیم‌پلی به این شکل است که شما کنترل یکی از اعضای ارشد یک تیم نظامی را برعهده دارید و با توجه به خط داستانی که پیش رو دارید باید با دشمنان مختلف مبارزه کنید. هدف‌گیری و شلیک به دشمنان واقعا خوب از آب در آمده و طراحی مثال زدنی دارد. در طول مراحل می‌توانید میان سنگرها جابجا شوید تا موقیعت بهتری نسبت به دشمنان خود داشته باشید.

کار شما فقط به تیراندازی خلاصه نمی‌شود. شما می‌توانید نارنجک پرتاب کنید و حتی از تیرهای ویژه اسلحه خود استفاده کنید. قبل از شروع هر مرحله نیز می‌توانید اسلحه و تجهیزات خود را تقویت کنید تا مبارزه بهتری پیش‌رو داشته باشید. در زمینه صدا و موسیقی نیز بازی خوب عمل کرده است. صداگذاری اسلحه‌ها و صداهای محیطی بسیار طبیعی کار شده و لذت بازی را دوچندان کرده است. Rival Fire عنوانی که است که همه باید آن را تجربه کنند.


Rival Fire | سازنده: Glu Mobile | دسته: مبارزه‌ای | حجم: ۳۱۷ مگابایت


نکات مثبت

. گیم‌پلی روان و لذت‌بخش
. گرافیک فوق‌العاده
. صداگذاری‌های طبیعی

ارزش‌گذاری
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
امتیاز دهید
گیم‌پلی
9.7
موسیقی
9.3
گرافیک
9.6
9.5
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
شما قبلا رای داده اید.
نظرت چیه؟
باریکلا!
100%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
سپهر ترابی

شما باید ورود نظر بگذارید