اخبار
بخوانید
شایعه: The Evil Within 2 لیک شد!
0

شایعه: The Evil Within 2 لیک شد!

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰

اثر The Evil Within 2 هنوز به صورت رسمی معرفی نشده است، اما با توجه به موفقیت نسخه‌ی اول، امیدهای زیادی برای این معرفی وجود دارد.

با توجه به این‌که بازی همچنان به صورت رسمی تایید نشده است، نمی‌توانیم به صورت حتمی از The Evil Within 2 صحبت کنیم. به هر شکل امروز اولین سرنخ از در دست تولید بودن نسخه‌ی دوم توسط Tango Gameworks و به ناشری بتزدا توسط آگهی استخدام منتشر شد.

ابتدا این آگهی استخدام در ژاپن به انتشار رسید و بعدا با ترجمه‌ی نام بازی در دست ساخت، مشخص شد که اثر «Psycho Break 2» نام دارد. باید این نکته را بدانید که Psycho Break نام تجاری مورد استفاده قرار گرفته برای The Evil Within در ژاپن است. خبری که می‌تواند برای طرفداران ژانر وحشت و بقا خوش‌آیند باشد.

آگهی استخدام برای جذب فردی برای ترجمه و باگ‌یابی بازی منتشر شده است که نشان می‌دهد The Evil Within 2 احتمالا بخش بزرگی از مراحل توسعه‌ی خود را پشت سر گذاشته است. ممکن است که بتزدا بازی را برای معرفی در کنفرانس خبری‌اش طی E3 2017 در نظر گرفته باشد. به هر حال نمایش سال جاری بتزدا در E3 تایید شده است و معرفی The Evil Within در این همایش شانس بزرگی خواهد بود.

The Evil Within یکی از عناوین با کیفیت ژانر وحشت و بقاست و مطمئنا معرفی و انتشار بازی، طرفداران این سبک را خوش‌حال خواهد کرد. پس با توجه به آگهی استخدام می‌توان کاملا خوش‌بین بود که شماره‌ی دوم در دست ساخت قرار دارد و بخش بزرگی از مراحل توسعه را پشت سر گذاشته است. به نظر برای معرفی بازی باید تا E3 2017 و کنفرانس خبری کمپانی بتزدا منتظر بمانیم.

نظرت چیه؟
باریکلا!
90%
خوب بود!
7%
بد نیست!
0%
که چی؟
3%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید