اخبار
بخوانید
سی‌دی پراجکت: Cyberpunk 2077 می‌تواند موفقیت تجاری بزرگ‌تری نسبت به ویچر ۳ به دست آورد
0

سی‌دی پراجکت: Cyberpunk 2077 می‌تواند موفقیت تجاری بزرگ‌تری نسبت به ویچر ۳ به دست آورد

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۶

استودیوی سی‌دی پراجکت با ساخت ویچر ۳ یک شاهکار در ژانر نقش‌آفرینی را خلق کرد. دنیایی فوق‌العاده وسیع با محتوای عالی که همچنان هم جذابیت‌های بسیاری دارد.
مطمئنا استودیو ایده‌های بسیاری برای عنوان بعدی خود Cyberpunk 2077 دارد. ایده‌هایی که در نظر سی‌دی پراجکت ممکن است به موفقیت تجاری بزرگی برای Cyberpunk بینجامد.

یکی از پایه‌گذاران اصلی استودیو، آقای Michał Kicińsk در مصاحبه‌ی اخیر خود گفت:

من فکر می‌کنم که هیچ یک از ما انتظار چنین موفقیت باورنکردنی را از بازی و خود سی‌دی پراجکت نداشت. اگر بخواهیم چیزی بیشتر را انتظار داشته باشیم، مطمئنا این مورد فروش بیشتر بازی‌ بعدیمان خواهد بود.
برادر من آدام (مدیر عامل استودیو) در یکی از کنفرانس‌های سرمایه‌گذاری در این رابطه صحبت کرد.
ویچر ۳ از نظر فروش یک موفقیت تجاری بزرگ بود، اما هنوز مواردی در رابطه با فروش قابل گسترش هستند. جاه‌طلبی سی‌دی پراجکت رسیدن به دیگر استودیوهای بزرگ جهان در این مقطع است.

آقای Kicińsk در ادامه توضیح داد که ممکن است موفقیت Cyberpunk حتی بیشتر از ویچر ۳ باشد:

ویچر ۳ یک بازی فوق‌العاده بود،‌ اما ما را نیز محدود کرده بود. در شروع ما به پیاده سازی داستان در فضایی فانتزی دست زدیم. بعدا به ترویج نام تجاری که تنها در شرق اروپا شناخته شده بود پرداختیم.
من اطمینان دارم که Cyberpunk 2077 می‌تواند موفقیت تجاری بزرگ‌تری نسبت به ویچر ۳ به دست آورد. دنیای آینده گونه‌ی Cyberpunk نزدیک‌تر به چیزی است که ما بیشتر در زندگی روزمره‌ی خود می‌بینیم. این موضوع پرطرفدارتر نیز هست، آن قدر عظیم که می‌تواند در کتاب‌ها، کمیک‌ها، فیلم‌ها و بازی حضور پیدا کند.

او در ادامه می‌گوید که به دست آوردن دو فرمول کیفیت بالا و موفقیت، کار بس دشواری است. اما موضوعی «کاملا امکان‌‌پذیر» بوده و این هدف سی‌دی پراجکت با Cyberpunk 2077 خواهد بود.

هنوز ویدئوی گیم‌پلی از Cyberpunk 2077 به نمایش در نیامده است و تاریخ دقیقی برای انتشار آن اعلام نشده.

 

نظرت چیه؟
باریکلا!
100%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید