اخبار
بخوانید
ممکن است System Shock 3 به XOne و PS4 بیاید
0

ممکن است System Shock 3 به XOne و PS4 بیاید

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۳

سری System Shock با ریمیک و یک ادامه در آینده بازگشت بزرگی خواهد داشت. در حالی که نسخه‌ی سوم تنها برای عرضه روی PC معرفی شد، به نظر می‌رسد که شانس زیادی برای انتشار بازی روی دو پلتفرم PS4 و Xbox One وجود داشته باشد.

خبر به صورتی منتشر شد که استودیوی استاربریز اعلام کرد که با Otherside Entertainment قراردادی امضا کرده است مبنی بر انتشار بازی و ممکن است که بازی را به پلتفرم‌های دیگر بیاورند.
در حالی که استاربریز هنوز انتشار System Shock را برای PS4 و Xbox One تایید نکرده است، اما به نظر این کار در برنامه‌ی آتی آن‌ها باشد.

مدیر عامل استودیوی استاربریز، آقای Andersson-Klint در این رابطه گفت:

عنوان System Shock یکی از آثاری است که همچنان باعث هیجان من می‌شود و آقای Spector یکی از پایه‌گذاران اصلی آثار اکشن نقش‌آفرینی مدرن است. ما با افتخار دنبال این هستیم که System Shock 3 برای گیمران تمام جهان به ارمغان بیاوریم و این دلیل همکاری ما با استودیوی OtherSide Entertainment و تیم Warren Spector بود. ما اولین کسانی خواهیم بود که بازی را تجربه خواهند کرد.

این موضوع می‌تواند برای طرفداران خوش‌حال کننده باشد که بتوانند فرانچایز System Shock را روی کنسول‌های خانگی نیز تجربه کنند.
ریمیک بازی هم اکنون و با تشکر از کمپین موفق کیک استارترش مشغول ساخت است. بازی برای انتشار در میانه‌ی ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده است.
این عنوان توانست در کمپین کیک استارتر مقدار ۱،۳۵۰،۷۰۰$ را توسط ۲۱،۶۲۵ نفر پشتیبانی کننده به دست آورد.

همچنان تاریخ عرضه‌ی مشخصی برای System Shock 3 وجود ندارد و بازی همچنان در مراحل نخست تولید به سر می‌برد. احتمالا اخبار بیشتری را در انتهای سال دریافت خواهیم کرد.

نظرت چیه؟
باریکلا!
67%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
33%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید