اخبار
بخوانید
شایعه: اکس‌باکس اسکورپیو توانایی ضبط 4K خواهد داشت + منبع تغذیه داخلی
0

شایعه: اکس‌باکس اسکورپیو توانایی ضبط 4K خواهد داشت + منبع تغذیه داخلی

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸

هر چند مدت یک‌بار اطلاعات بیشتری در رابطه با پروژه‌ی اسکورپیو که قرار است نسل بعدی خانواده‌ی اکس‌باکس وان باشد به گوش می‌رسد.

همه چیز از زمانی شروع شد که مایکروسافت در E3 سال ۲۰۱۶ از کنسول بعدی خود با نام پروژه‌ی اسکورپیو یاد کرد و به ان لقب قوی‌ترین کنسول تاریخ را داد.
مشخصا اسکورپیو از اکس‌باکس وان قوی‌تر خواهد بود اما وسعت حدس و گمان‌ها در این رابطه بسیار است.
اخیرا یکی از منابع آگاه به وب‌سایت Windows Central گزارشی در رابطه با جزئیات کنسول مایکروسافتی که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه خواهد شد، داده است. با توجه به گزارش، پروژه‌ی اسکورپیو دارای منبع تغذیه‌ (پاور بریک) داخلی خواهد بود. موضوعی که اسکورپیو را بیشتر شبیه به Xbox One S می‌کند تا نسخه‌ی اولیه وان.

همچنین گفته شده است که اسکورپیو یک کنسول 4K واقعی خواهد بود. دستگاهی که خواهد تواسنت ویدئوهایی با وضوح 2160p و نرخ ۶۰ فریم را استریم کند. به علاوه گفته شده که این کنسول توانایی ضبط ویدئوها با وضوه 4K و به صورت ۶۰ فریم بر ثانیه را خواهد داشت که جهش بزرگی نسبت به ویژگی‌های کنونی اکس‌باکس وان است.

باید منتظر ماند و دید که آیا مایکروسافت برنامه‌ای پیش از E3 2017 برای معرفی رسمی اکس‌باکس اسکورپیو خواهد داشت یا خیر. تا آن زمان سوال‌های بسیاری وجود دارد.

نظرت چیه؟
باریکلا!
100%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید