اخبار
بخوانید
به‌روزرسانی 4.5 پلی‌استیشن امروز منتشر می‌شود – همه‌ی چیزهایی که اضافه می‌شوند را بخوانید
5

به‌روزرسانی 4.5 پلی‌استیشن امروز منتشر می‌شود – همه‌ی چیزهایی که اضافه می‌شوند را بخوانید

نوشته سعید زعفرانی۱۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰

دیگر به‌روزرسانی بزرگ نرم‌افزار کنسول پلی‌استیشن 4، که امکاناتی از قبیل Boost Mode و اتصال هارد اکسترنال را به این دستگاه می‌آورد، به زودی منتشر خواهد شد.

قابلیت Boost Mode برای افزایش کیفیت و کارایی بازی‌هایی تدارک دیده شده است که برای پلی‌استیشن 4 پرو، بهینه‌سازی نشده‌اند. این امکان می‌تواند نرخ فریم بازی‌هایی که نرخ فریم ثابتی ندارند را تا اندازه‌ی قابل توجهی بالا ببرد و نیز بسته به بازی، با بالارفتن سرعت پردازنده‌ی مرکزی، سرعت لودینگ بازی‌ها بیشتر و زمان انتظار کوتاه‌تر می‌شود. شما می‌توانید در کنسول خود این حالت را در قسمت تنظیمات>سیستم فعال کنید.

به‌روزرسانی 4.5 پلی استیشن همچنین کیفیت تصاویر دو بعدی را در واقعیت مجازی بالاتر می‌برد. به علاوه وضوح تصویر حالت سینماتیک دستگاه واقعیت مجازی پلی‌استیشن هم از 90 هرتز به 120 هرتز در اندازه‌های کوچک و متوسط افزایش خواهد یافت.

به‌روزرسانی 4.5 همچنین قابلیت چت صوتی را برای ریموت پلی در پی‌سی، مک و دستگاه‌های اکسپریا اضافه می‌کند. سونی همچنین یک آیکون کوچک به صفحه پیغام‌ها اضافه کرده که زمانی که یک نفر با اپلیکیشن پلی‌استیشن وارد حساب کاربری خود می‌شود، به نمایش در می‌آید.

از امروز می‌توانید با به‌روزرسانی دستگاه پلی‌استیشن 4 خود به نسخه‌ی 4.5 نرم‌افزار عامل از این امکانات جدید بهره‌مند شوید. اطلاعات بیشتر در مورد این به‌روزرسانی را در بلاگ پلی‌استیشن بخوانید.

از Gamespot

نظرت چیه؟
باریکلا!
80%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
20%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
سعید زعفرانی
5نظر

شما باید ورود نظر بگذارید