تلفن هوشمند
بخوانید
نجاری با چاشنی سرعت | بررسی بازی “Timberman”
0
نقد و بررسی

نجاری با چاشنی سرعت | بررسی بازی “Timberman”

نوشته ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

فکر نکنم تا به حال نجاری و اره کردن درخت تا به این اندازه جذاب از آب در آمده باشد. بازی Timberman این مهم را محقق کرده و با اره کردن درخت، گیم‌پلی عجیبی را خلق کرده است.

شما نقش یک نجار را ایفا می‌کنید که در کنار درختی تنومند قرار دارد و باید تا می‌تواند باید آن را قطع کند. برای اینکار باید به سمت چپ و راست درخت ضربه بزنید. اما کار به همین راحتی نیست. در حین اینکه مشغول قطع کردن درخت هستید باید مراقب شاخههای درخت نیز باشید تا به شما برخورد نکنند. اگر شاخه‌ها به شما برخورد کنند، باید از اول بازی را ادامه دهید. Timberman به‌خاطر گیم‌پلی سریعی که دارد شما را به شدت جذب خودش می‌کند و همواره درصدد این هستید تا رکورد جدیدی از خود به جای بگذارید.

با افزایش امتیاز می‌توانید نجار خود را عوض کنید که لیست متنوعی در اختیار شما دارد. از نجار واکینگ گرفته تا آدم فضایی در اختیار شما قرار دارد. به غیر از گیم‌پلی ساده و فوق‌العاده بازی، موضوع دیگری که شما را جذب خودش می‌کند، گرافیک پیکسلی بازی است. سازندگان برای طراحی درخت و کاراکتر ظرافت خاصی به خرج داده‌اند. با اینکه گرافیک بازی پیسکلی است اما می‌توانید به سادگی جزئیات زیادی را شاهد باشید. از نظر صداگذاری و موسقی نیز بازی خوب عمل کرده و در حد و اندازه‌های یک بازی موبایل است. برای آشنایی بیشتر می‌توانید ویدئو گیم‌پلی بازی را ادامه مشاهده کنید:

Timberman | سازنده: Digital Melody | دسته: ساده | حجم: ۱۳ مگابایت


نکات مثبت

. ایده جدید و جذاب
. سرگرم‌کننده
. گرافیک پیکسلی

نکات منفی

. تمام شدن نوار انرژی و زمان نجار خیلی زود رخ می‌دهد

ارزش‌گذاری
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
امتیاز دهید
گیم‌پلی
9.7
9.7
موسیقی
9.1
8.8
گرافیک
9.4
8.2
9.6
امتیاز بازی‌نما
8.9
امتیاز خوانندگان
1نظر
شما قبلا رای داده اید.
نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
سپهر ترابی

شما باید ورود نظر بگذارید