تلفن هوشمند
بخوانید
پرتاب سه امتیازی | بررسی بازی « Basketball Stars »
0
نقد و بررسی

پرتاب سه امتیازی | بررسی بازی « Basketball Stars »

نوشته ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۲

بازی‌های ورزشی طرفداران زیادی دارند. طرفدارانی سرسخت و دوآتشه که علاقه وافری به بازی‌های این سبک دارند. ورزش فوتبال و بسکتبال، از آن دست ورزش‌ها هستند که بازی‌های زیادی برای آن‌ها ساخته شده است. حال چند وقتی است که این بازی‌ها به‌طور جدی به بازار بازی‌های موبایل نیز ورود پیدا کرده‌اند و ورزش بسکتبال از حیث تنوع گوی رقابت را از دیگر ورزش‌ها ربوده و بازی‌های فوق‌العاده‌ای برای آن عرضه شده است.

 یکی از عناوینی که حسابی خوش درخشیده و افراد زیادی مشغول تجربه و بازی آن هستند، Basketball Stars است. این عنوان مانند NBA2K یک عنوان جدی و شبیه‌ساز نیست و بیشتر روی شوت و دفع توپ تمرکز دارد و بر این اصل ساخته شده است. ابتدای کار بخش آموزشی پیش روی شما قرار می‌گیرد و شوت زدن یا همان پرتاب‌های اصولی را یاد می‌گیرید. این پرتاب‌ها نیز بدین شکل است که باید با توجه به فاصله خود از سبد و نوار قدرت، درجه خاصی را تنظیم کنید تا توپ وارد سبد شود. اگر پرتاب‌های شما سه امتیازی و بدون تماس با حلقه باشد جایزه برای شما در نظر گرفته می‌شود. مثلا پرتاب بعدی شما بیش از پنج امتیاز خواهد داشت یا توپ‌های شانس و آتشین در اختیارتان قرار می‌گیرد که هر کدام به طبع امتیازهای بیشتری با خود دارند.

پس از یادگیری پرتاب‌ها و انجام چند مسابقه با دیگر افراد آنلاین در این بازی، بخش آموزش دفاع و دریبل آغاز می‌شود. در این بخش، یک فرد جلوی شما قرار می‌گیرد و شما باید او را دریبل کنید و سپس پرتاب خود را انجام دهید. در صورتی که موفق شوید، این روند به همین شکل ادامه پیدا خواهد کرد، اما در صورتی که توپ توسط حریف بلاک شود جای شما عوض می‌شود و حالا این شما هستید که باید توپ را دفع کنید. پس از موفقیت در این فرآیند بخش Career نیز باز می‌شود که در این بخش در هر مرحله هم باید پرتاب را انجام دهید و هم دفاع کردن. با موفقیت در هر بخش به مراحل بالاتر می‌روید و امتیاز بیشتری دریافت می‌کنید.

بازی از نظر موسیقی و طراحی کاراکترها و همین‌طور زمین‌های بازی بسیار قوی ظاهر شده است. شما با جمع کردن امتیاز می‌توانید ظاهر شخصیت خود را تغییر دهید. این تغییر ظاهر شامل تغییر لباس، جنسیت، عینک، کفش و حتی توپ می‌شود. اگر از علاقه‌مندان این سبک هستید این بازی را از دست ندهید. البته باید ذکر کنم که بازی فقط به‌صورت آنلاین اجرا می‌شود.

Basketball Stars | سازنده: Miniclip | دسته: ورزشی، بسکتبال | حجم: ۴۹ مگابایت


 

نکات مثبت

. گرافیک و طراحی خوب
. مکانیک‌های ساده و لذت‌بخش
. انیمیشن طبیعی حرکات

نکات منفی

. زمانی که شما سطح ۱ هستید، حریف شما در سطح ۳۰ است!

ارزش‌گذاری
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
امتیاز دهید
گیم‌پلی
9.3
موسیقی
8.7
گرافیک
8.5
8.9
امتیاز بازی‌نما
امتیاز خوانندگان
شما قبلا رای داده اید.
نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
سپهر ترابی

شما باید ورود نظر بگذارید