اخبار
بخوانید
عضو ارشد سونی کنسول Nintendo Switch را رقیب PS4 نمی‌داند
0

عضو ارشد سونی کنسول Nintendo Switch را رقیب PS4 نمی‌داند

نوشته رضا حسینی۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰

در شرایطی که کنسول Nintendo Switch نیز همانند کنسول PS4 Pro محصولی جدید در نسل هشتم بازی‌های کامپیوتری محسوب می‌شود، عضو ارشد شرکت سونی این دو محصول را رقیب یکدیگر نمی‌داند.

طی روزهای اخیر شاهد برگزاری رویداد اختصاصی شرکت سونی یعنی PlayStation Experience 2016 بودیم. بی‌شک یکی از حاضران اصلی این رویداد رییس استودیوهای جهانی سونی یعنی شوهی یوشیدا بود که در جریان برگزاری رویداد PlayStation Experience امسال به مهمترین پرسش‌های خبرنگاران در رابطه با کنسول انحصاری سونی و محصولاتش پاسخ گفت. با این حال بخشی از گفته‌های آقای یوشیدا در این رویداد به نقطه‌نظرهای او پیرامون کنسول جدید شرکت نینتندو یعنی Nintendo Switch اختصاص داشت. آقای یوشیدا ضمن منحصر به ‌فرد خواندن کنسول جدید نینتندو، لب به تحسین این کنسول گشود و آن را محصولی مناسب برای گیمرها توصیف کرد. با این حال شوهی یوشیدا معتقد است که شرکت نینتندو با کنسول Nintendo Switch بازار جدیدی که مختص به این کنسول است را تغذیه خواهد کرد و این بازار هیچ ارتباطی به بازار موجود برای کنسول‌های حال حاضر نخواهد داشت.

در واقع یوشیدا دو کنسول PS4 و Nintendo Switch را رقیب یکدیگر نمی‌داند و معتقد است هر کدام از این محصولات بازار مختص به خود را میان گیمرها خواهند داشت. البته این نخستین بار نیست که شوهی یوشیدا لب به تحسین از محصولات شرکت رقیب باز می‌کند و پیش از این نیز او بارها در رابطه با میزان علاقه‌ی خود به کنسول‌ها یا بازی‌های شرکت نینتندو صحبت کرده است. تازه‌ترین مورد آن‌ها هم به میزان هیجان او از تجربه‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild مربوط می‌شود.

گفتنی است که کنسول  Nintendo Switchدر ماه مارس سال 2017 میلادی به شکل رسمی در اختیار بازی‌دوستان قرار خواهد گرفت. همچنین دو ماه پیش از عرضه‌ی رسمی این کنسول به بازار نیز علاقه‌مندان به کنسول جدید نینتندو طی برگزاری یک رویداد اختصاصی شاهد رونمایی کامل این کنسول و محصولات وابسته به آن در تاریخ دوازدهم ژانویه‌ی سال آینده خواهند بود.

نظرت چیه؟
باریکلا!
60%
خوب بود!
20%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
20%
درباره نویسنده
رضا حسینی

شما باید ورود نظر بگذارید