اخبار
بخوانید
سازندگان Metro در حال توسعه عنوانی جدید
0

سازندگان Metro در حال توسعه عنوانی جدید

نوشته میلاد طاهرنژاد۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۸

سازندگان Metro، علاوه بر ساخت اثری برای عینک‌های واقعیت مجازی، در حال توسعه‌ی عنوانی جدید هستند.

استودیوی 4A Games که برای خلق سری «مترو» به شهرت رسیده است، اخیرا ساخت شوتری پسا-آخرالزمانی را به طرفدارن بی‌صبر خود وعده داد. به تازگی 4A Games اثری تحت نام Arktika.1 را برای عینک‌های واقعیت مجازی معرفی کرد که موجب ناامیدی برخی از هواردارن فرانچایز مترو شد.

اما استودیو برای رفع این مسئله، نامه‌ای سر گشاده را از طرف کارگردان ایده‌پرداز، Andriy Prokhorov در وب‌سایت رسمی‌اش به انتشار رساند:

این موضوع مشخص است که بسیاری از شما بازی ARKTIKA.1 را دوست دارید. اما برخی دیگر… شاید کمی مایوس شده باشند. شاید شما بازی کردن به شکل سنتی روی PC و کنسول خود را ترجیح دهید و شاید انتظار داشتید که ما عنوان دیگری را معرفی کنیم! بنابراین اجازه دهید تا موضوعی را روشن کنم… ARKTIKA.1 تنها یکی از دو پروژه‌ایست که ما در دست توسعه داریم.

تقریبا می‌توانیم مطمئن باشیم که پروژه‌ی دیگر استودیوی 4A Games ادامه‌ای برای سری مترو خواهد بود.

آقای Prokhorov در ادامه توضیح داد که اکنون استودیوی 4A Games در کشور مالت، تیم بزرگ‌تری را نسبت به زمانی که در اکراین استقرار داشت، شامل می‌شود. وی ادامه داد:

Arktika.1 پروژه دیگر را به تعویق نخواهد انداخت، ولی استودیو در حال حاضر آمادگی معرفی آن را ندارد.

پس اگر از طرفداران عینک‌های واقعیت مجازی نیستند، لازم نیست بیش از این نسبت به Arktika.1 حس بدی داشته باشید. ظاهرا Arktika.1 تنها پلی بین Metro Redux و اثر جدیدی در این سری خواهد بود.

 

نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
100%
درباره نویسنده
میلاد طاهرنژاد

شما باید ورود نظر بگذارید