اخبار
بخوانید
نولان نورث: The Last of Us 2 در دست ساخت است.
3

نولان نورث: The Last of Us 2 در دست ساخت است.

نوشته m.maraghi۰۹ تیر ۱۳۹۴ - ۸:۳۶

بدون شک با هنرپیشه‌ی معروف بازی های ساخته شده توسط استدیوی محبوب و توانمند ناتی داگ، یعنی نولان نورث آشنایی دارید. وی در مدت زمانی نزیک به 7 سال در این استدیو مشغول به کار بوده است و از فعالیت های مهم آن می‌توان هنرنمایی در قالب شخصیت محبوب نیتن دریک در سری بازی های آنچارتد و شخصیت دیوید در The Last of Us اشاره کرد.

به تازگی طی یک برنامه‌ی پرسش و پاسخ همراه با آقای نولان نورث که در روز یکشنبه انجام شد؛ هنگامی که از وی در رابطه با فعالیت هایش در پروژه های دیگری به غیر از Uncharted 4 در استدیوی ناتی داگ سوال پرسیده شد، وی در پاسخ اشاره کرد که در این استدیو علاوه بر Uncharted 4، بازی The Last of Us 2 نیز در دست ساخت است که البته تا به این روز برای فعالیت هایش در این بازی برنامه ریزی نشده است.

همچنین در قالب یک شوخی نیز به پایان نسخه اول The Last of Us اشاره کرد که شخصیت دیوید – همان شخصیتی که نولان نورث وظیفه‌ی صداگذاری‌اش را داشت – توسط الی کشته شده و مطمئنا قادر نخواهد بود در نسخه‌ی بعدی حضور پیدا کند. اما با توجه به توانایی های آقای نولان نورث در عرصه‌ی صداگذاری، مطمئنا اگر پروژه‌ای تحت عنوان The Last of Us 2 در دست ساخت باشد، سازندگان بازی در رابطه با حضور نولان نورث در لیست هنرنمایان این پروژه، برنامه ریزی خواهند کرد.

بهرحال نباید به اینگونه اخبار و شایعات اعتماد کرد و باید منتظر باشیم تا استدیوی ناتی داگ به طور رسمی این خبر را تایید کند. عده‌ی زیادی نیز به معرفی بازی در E3 2016 و عرضه‌ی آن در سال 2017 میلادی فکر می‌کنند که البته خیلی هم دور از انتظار نیست.

نظرت چیه؟
باریکلا!
77%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
8%
اشتباه!
15%
درباره نویسنده
m.maraghi
3نظر

شما باید ورود نظر بگذارید