اخبار
بخوانید
بازی جدید سازندگان Remember Me معرفی شد
0

بازی جدید سازندگان Remember Me معرفی شد

نوشته M.S.A.A۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸

Dontnod، استدیو بازی‌سازی فرانسوی که از کارهای مشهور آن می‌توان به عناوین Remember Me و Life Is Strange اشاره کرد، از بازی جدید خود پرده‎‌برداری کرد. این عنوان که Vampyr نام دارد، یک عنوان نقش‌آفرینی است و برای پلتفرم‌های Xbox One، PlayStation 4 و PC منتشر می‌شود. انجین بازی‌سازی این عنوان نیز Unreal Engine 4 است.

وقایع عنوان Vampyr در اوایل قرن بیستم در بریتانیا اتفاق می‌افتد که به علت شیوع آنفولانزای اسپانیایی و حضور خون‌آشام‌ها در خیابان‌های آن، به آشوب کشیده شده است. گیمرها نقش Jonathan E. Reid، جراح نظامی که بعد از بازگشت از جنگ تبدیل به یک خون‎‌آشام شده است را به عهده می‌گیرند.

تمام کاراکترهای درون بازی میتوانند قربانی خونآشامی شما باشند. با دقت عادتهای قربانی بعدی خود و روابطش با دیگر کاراکترها را فرا بگیرید و استراتژی خود را برای آشامیدن خون او مرور کنید. آنها را گمراه کنید، عادتهای روزانهشان را تغییر دهید و در نهایت وقتی در یک خیابان تاریک تنها ماندند، نقشهی خود را عملی کنید

در طول بازی، گیمرها لندن را کاوش می‌کنند، ماموریت‌هایی می پذیرند و در نهایت تصمیم می‌گیرند که از خون چه کسی تغذیه کنند.

سیستم مبارزه عنوان Vampyr شامل مبارزات نزدیک، تیر‌اندازی و قابلیت‌های فرابشری خون‌آشامی است که به شما کمک می‌کنند تا گونه‌های خاصی از خون‌آشام‌ها و همین‌طور شکارچیان خون‌آشام را از میان بردارید. همچنین گیمرها می‌توانند جنگ‌افزار خود را با استفاده از سیستم Crafting بازی بسازند.

Vampyr در سال 2017 توسط Focus Home Interactive منتشر می‌شود.

نظرت چیه؟
باریکلا!
83%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
17%
درباره نویسنده
M.S.A.A

شما باید ورود نظر بگذارید