اخبار
بخوانید
E3 2015 | عنوان Shenmue 3 تنها در 9 ساعت به هدف خود در Kickstarter رسید
2

E3 2015 | عنوان Shenmue 3 تنها در 9 ساعت به هدف خود در Kickstarter رسید

نوشته محمد کریمی۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۶:۱۷

Kickstarter نام وبسایتی است که پروژه‌ها با بودجه‌های مردمی ساخته می‌شوند. به عبارت دیگر، سازنده محصول خود را در این سایت به نمایش گذاشته و هر فرد بسته به علاقه‌ی خود می‌تواند به ساخت آن کمک کند. بازی‌های رایانه‌ای نیز از این قاعده مستثنی نبوده و هرساله شاهد ساخت بازی‌هایی با بودجه‌های مردمی هستیم که در این بین می‌توان عنوان موفق Pillars of Eternity را یاد کرد.

همان‌طور که در جریان هستید، در کنفرانس سونی از ادامه‌ی یکی از موردانتظارترین بازی‌های صنعت گیمینگ، یعنی Shenmue 3، پرده‌برداری شد. در این کنفرانس اعلام گردید که بازی برای شروع ساخت به 2 میلیون دلار بودجه نیاز داشته و سازندگان تصمیم گرفتند تا این پول را از خود بازیبازان به دست آورند. در همین راستا، کمپین کیک‌استارتر بازی زده شده و هدف اولیه‌ی* آن 2 میلیون دلار اعلام گردید. حال، براساس اخبار منتشر شده بازی – که توانسته بود در سریع‌ترین زمان ممکن در تاریخ کیک‌استارتر به مبلغ 1 میلیون دلاری دست پیدا کند – تنها در 9 ساعت موفق شد تا 2 میلیون دلار را جمع‌آوری کند.

هنوز تاریخ دقیقی از انتشار Shenmue 3 به دست نیامده اما به نظر می‌رسد که بازی برای پلتفرم‌های PS4 و PC عرضه خواهد شد.

 

*معمولا، در کیک‌استارتر چند هدف مالی برای یک پروژه تعریف می‌شود که بسته به میزان پول آن، شاهد ویژگی‌های بیشتری هستیم. هدف اولیه‌ی عنوان Shenmue نیز 2 میلیون دلار اعلام شده بود.

نظرت چیه؟
باریکلا!
100%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
محمد کریمی
Love the Prophet, because he loves the sinner. Love the sinner, because he is you. Without the sinner, what need is there for a redeemer ? Without sin, what grace has forgiveness ? Lady Comstock - Bioshock Infinite
2نظر

شما باید ورود نظر بگذارید