اخبار
بخوانید
بی میلی Nintendo برای ورود به بازار Smartphones
0

بی میلی Nintendo برای ورود به بازار Smartphones

نوشته روزبه اسلامی۱۱ آبان ۱۳۸۹ - ۸:۰۱
http://www2.bazinama.com/img/files/qm97hucx6mqs8e9fqgdc.jpg
 

پس از تمام شایعاتی که در مورد PlayStation Phone سونی منتشر شده ، همچنین وجود iPad ، iPhone و گوشی هایی با سیستم عامل Android ، که به نوعی کنسول های بازی شناخته میشوند ؛ برنامه Nintendo برای ساخت کنسولی که هم مختص بازی باشد و هم یک گوشی هوشمند چیست ؟
در پی مکالمه ای با Rorbes رییس Nintendo آمریکا Reggie Fils-Aime گفت که ما بی تفاوت نسبت به این که رقبا چه میکنند ، هیچ تصمیمی برای ساخت “کنسول/گوشی هوشمند” نداریم.

Reggie : قطعا ما در پی بیشتر و بیشتر کردن تجربه های جدید از محصولاتمان بوده ایم . همچنین هرچه بیشتر گرفتن زمان از رقبایمان از جمله اهداف ماست .
Fils-Aime اضافه کرد: همیشه کنسول های دستی ما صرفا برای بازی خواهند بود . همین طور کانتنت های 3D انحصارا برای ما خواهد ماند ؛ چون فکر نمیکنیم یک سازنده گوشی های هوشمند تصمیم بگیرد برای قرار دادن یک صفحه 3D parallax سرمایه گذاری کرده و آن رو بر گوشی خود قرار دهند . در حالی که هیچ بازی و نرم افزاری هم برای آن وجود ندارد . (اشاره به همکاری شرکت های i ( 3rd Party

Fils-Aime همچنین در رابطه با Apple گفت که نسبت به Microsoft (و همچنین Sony) تحدید بزرگ تری برای Nintendo به حساب می آید. منظور من کانتنت ها هست . چون این بازار مال ماست . این میتواند یک بازار رقابتی طولانی مدت برای Nintendo باشد .

3DS در February 26 برای ژاپن و در March برای آمریکای شمالی آماده ی عرضه خواهد بود .

نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
روزبه اسلامی

شما باید ورود نظر بگذارید