نقد و بررسی
بخوانید
Forza Horizon | به هورایزن خوش آمدید
0

Forza Horizon | به هورایزن خوش آمدید

نوشته ashkan۱۶ آذر ۱۳۹۱ - ۹:۴۱
 

 
با ورود به نسل هفتم کنسول‌های خانگی، بازیکنان شاهد افزایش انتشار بازی‌های سبک مسابقه‌ای بوده‌اند، عناوینی متنوع از شبیه سازی در پیست گرفته تا رالی در جاده‌های خاکی. Dirt، Burnout، Grid، NFS، F1، Midnight Club و Gran Turismo تنها نام چند عنوان برجسته و مشهور هستند که برای بازیکنان سراسر جهان خاطرات بسیاری بر جای گذاشته‌اند.
در این بین Forza Motorsport یکی از موفق‌ترین فرنچایزهای بازی‌های مسابقه‌ای است که به طراحی بسیار واقعی و شبیه سازی بی‌نظیر معروف است. عنوانی که برای اولین بار در سال 2005، به صورت انحصاری برای کنسول تازه منتشر شده‌ی مایکروسافت، یعنی Xbox 360، عرضه شد و تا به حال پنج نسخه از این سری محبوب منتشر شده است.
آخرین نسخه که درست یک سال پس از Forza 4 عرضه شد و به نوعی برای Turn 10 سنت شکن بود، Forza Horizon نام دارد، عنوانی که سری فورزا را از شبیه سازی خارج و وارد دنیای ریسینگ‌های آرکید کرد . شاید پیش خود بگویید این حرکت باعث از بین رفتن اصالت فورزا شود و مایکروسافت تصمیم گرفته است از نام فورزا به عنوان یک ماشین اقتصادی استفاده کند، اما پس از تجربه‌ی بازی، تنها برای پنج دقیقه، به این نتیجه می‌رسید که Forza Horizon یکی از بهترین ریسینگ‌های عمرتان خواهد بود.
نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
ashkan

شما باید ورود نظر بگذارید

featured image
featured image