اخبار
بخوانید
یوبیسافت: صنعت بازی از طولانی شدن عمر کنسولها لطمه خورده است
0

یوبیسافت: صنعت بازی از طولانی شدن عمر کنسولها لطمه خورده است

نوشته R3ZA۰۲ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۱

به نظر می رسد این تنها بازیکنان نیستند که خواهان معرفی هرچه زودتر کنسولهای نسل بعد هستند، بلکه سازندگان تمایل بیشتری به این موضوع دارند.

 

رئیس یوبیسافت، آقای Yves Guillemot، در گفتگویی با Gamasutra در مورد عدم معرفی کنسولهای نسل جدید در یکی دو سال گذشته گفته است که این موضوع از لحاظ تجاری بسیار بد بوده است.

 

وی گفت: چیزی که میخواستیم یک چرخه 5 ساله برای کنسول ها بود. ما از نظر فروش از نیامدن کنسول های جدید لطمه دیدیم. من درک میکنم که سازنگان کنسولها چنین چیزی را نمیخواهند چرا که هزینه زیادی دارد، اما آمدن کنسول های جدید برای کل صنعت مهم است چرا که آنها به خلاقیت (و ساخت بازیهای جدید) کمکمی کنند.

 

وی معتقد است زیاد شدن عمر کنسول ها ساخت IP های جدید را دشوار میکند: وقتی نسل جدیدی را شروع میکنیم ریسک ساختن IP ها و محصولات جدید بسیار کمتر است. مشتریان بسیار از چیزهای جدید استقبال می کنند. آنها ذهن خود را از چیزهای گذشته خالی می کنند و آنچه که بهترین است را انتخاب می کنند. اما در عوض در پایان عمر کنسولها، آنها تمایل به چیزهای جدید دارند اما تمایلی به خرید آنها ندارند. آنها می بینند که دوستانشان Call of Duty یا Assassin’s Creed بازی می کنند،‌ پس آنها هم همین کار را انجام می دهند. به همین دلیل است که می گویم پایان عمر کنسولها بازه زمانی دشواری است. 

 

 

باید دید با این افزایش فشار از طرف گیمرها و حتی سازنده ها،‌ مایکروسافت و سونی چه زمانی کنسولهای جدید خود را روانه بازار می کنند.

نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
R3ZA

شما باید ورود نظر بگذارید