اخبار
بخوانید
آینده ی سری هیلو را خود شما رقم بزنید!
0

آینده ی سری هیلو را خود شما رقم بزنید!

نوشته SaMaNKaRI۱۲ تیر ۱۳۸۹ - ۱۰:۳۲

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که خیال می کنید پس از عرضه شدن Halo Reach کار مایکروسافت با سری هیلو به پایان می رسد , بهتر است همین حالا اشتباه خود را اصلاح کنید!
343 Industries استودیویی که تنها برای توسعه ی نام تجاری Halo تاسیس شده است , با منتشر کردن یک فراخوان استخدام,نخستین قدم های خود را برای ساخت بازی بعدی سری Halo (اینبار بدون Bungie ) برداشت!
این استودیو که تاکنون پروژه هایی مثل Halo Legends و Halo Waypoint را به ثمر نشانده است در فراخوان خود به دنبال طراح مراحل , طراح ارشد سه بعدی و چندین مرود یگر است که همه نشان می دهد این استودیو به زودی ساخت بازی بعدی سری هیلو را آغاز می کند.

در صفحه اصلی این استودیوی در سایت مایکروسافت این استودیو خود را با عنوان “شکل دهنده آینده ی سری هیلو ” می نامد.

در ادامه می خوانیم :
“343 گسترش دهنده ی یکی از بزرگترین و موفق ترین عناوین تاریخ بازی های کامپیوتری است.هیلو دنیایی باشکوه و مهیج است که که تنها به بازی های درجه یک (AAA) خلاصه نمی شود.رمان های پرفروشی که حتی در لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز هم قرار گرفتند , انیمیشن هایی با کلاس جهانی و موارد بسیار زیاد دیگر.اما صبر کنید!343 Industries برای انقلابی در بازی های کامپیوتری و سرگرمی پدید آمده است و این کار را با گسترش دادن مرز بازی ها و گذر از روی موانع انجام خواهد داد.با پیوستن به ما بخشی از شاهکار شوید!”

تاکنون این استودیو افراد سرشناس زیادی را به خدمت گرفته است که از میان آن ها می توان بهSotaro Tojima کارگردان صدای بازی MGS4 اشاره کرد.

از شواهد پیداست پروژه ی بعدی این استودیو کماکان در مراحل اولیه است اما می توان امیدوار بود که آن ها قرار است بر روی Halo 4 کار کنند!هر چند فعلا باید به همین گمانه زنی ها اکتفا کرد.

اگر در واشنگتن زندگی می کنید و در یکی از زمینه های مورد نیاز 343 Industries تبحر دارید به این استودیو بپیوندید و آینده ی سری هیلو را رقم بزنید!
لیست شغل های مورد نیاز را می توانید از لینک زیر ببینید :

نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
SaMaNKaRI

شما باید ورود نظر بگذارید