اخبار
بخوانید
اولین اطلاعات از بخش تک نفره God of War: Ascension منتشر شد
0

اولین اطلاعات از بخش تک نفره God of War: Ascension منتشر شد

نوشته A M I N۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۹:۱۲

به تازگی Todd Pappy اقدام به انتشار اطلاعات جدیدی از گیم پلی و داستان عنوان جدید شرکت سانتا مونیکا، God of War: Ascension کرده است در پایین شاهد آنها هستیم:

طبق این اطلاعات، داستان بازی پس از قسمت اول بازی و به عبارتی شش ماه پس از اینکه کریتوس همسر و فرزندش را به قتل رساند اتفاق می افتد. از این رو ما شاهد چهره جوانتری از کریتوس نسبت به GOW 3 در بازی هستیم.  پس از آن که کریتوس که خشمی غیر قابل وصف وجودش را فراگرفته و عذاب وجدان لحظه ای او را رها نمیکند به زندانی در اعماق زمین تبعید می شود اما از آنجایی که او Ares را مقصر مرگ همسر و فرزندان خود میداند، اقدام به فرار از زندان میکند و برای اینکه انتقام همسر و فرزندش را بگیرد و به رستگاری برسد، با دشمنان بسیار زیادی در اعماق زمین درگیر میشود.

بخش داستانی بازی همانند God of War 1 شش الی هفت ساعت طول میکشد و تخریب پذیری بازی نیز نسبت به  God of War 3 بیشتر شده است. بسیاری از بخش های بازی مانند گیم پلی ( من جمله سیستم مبارزات ) و سلاح ها از نو طراحی شده اند و پازل های زیادی به بازی اظافه شده است اما همانند گذشته باز هم شاهد مینی گیم های  “Revamped” در بازی هستیم. بر خلاف شایعات منتشر شده این بازی از قابلیت سه بعدی پیروی میکند و گرافیک و رنگ بندی کلی بازی نسبت به  GOW 3 بسیار پیشرفت کرده است. دشمنان جدیدی به بازی اظافه شده اند که میتوان به غول هایی بزرگتر از غول های یک چشمی که در قسمت های قبل شاهد آنها بودیم اشاره کرد. نرخ فریم بازی همانند قسمت های پیشین GOW متغیر است. اگر در گذشته از زمان زیادی که میبایست صرف باز کردن صندوق های بازی میکردید ناراضی بودید، دیگر در این قسمت شاهد چنین مشکلی نیستید چرا که کریتوس مستقیما اقدام به خرد کردن این صندوق ها میکند و برای خرد کردن این صندوق ها زمان بسیار کمتری صرف خواهید کرد. در GOW:A شاهد فضاهای بسیار متنوع اما کوچکتری نسبت به قسمت های قبل هستیم. سانتا مونیکا تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا ویژگی های بهتری از شخصیت ها را نسبت به GOW 3 در این قسمت از بازی به نمایش بگذارد.

در کل اعلام شده است که God of War: Ascension شباهت بیشتری به GOW 1 و GOW 2 دارد و طبق اطلاعاتی که در گذشته از بازی منتشر شده بود،  این بازی دارای بخش Co-Op نخواهد بود.

این بازی در سال 2013 برای PS3 منتشر خواهد شد.

نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
A M I N

شما باید ورود نظر بگذارید