اخبار
بخوانید
طراحی جدید صفحه اصلی | نسخه سوم
0

طراحی جدید صفحه اصلی | نسخه سوم

نوشته Tech Admin۰۹ تیر ۱۳۹۰ - ۱۴:۲۰

سلام بر دوستان و همراهان بازی‌نمایی،

متشکرم تا این یک ماه و خرده‌ای را با صبر و اعتماد، تحمل کردید. در این مدت کمابیش طولانی، سعی کردیم تا به وعده‌های خود عمل کنیم و آنچنان که شایسته شما عزیزان است “صفحه اصلی” جدید را تکمیل و آماده کنیم.

همان طور که می‌بینید سعی شده تا این طراحی تا جای ممکن کاربر محور و پویا باشد. شما می‌توانید یک یا چند “بازی” و یا یک یا چند تگ را دنبال کنید و یا بازی‌ها را به علاقه مندی های خود اضافه کنید. کلوپ مربوط به بازی را ببینید و تصاویر مربوطه به بازی دلخواه خود را در گالری بیابید. همچنین با دنبال کردن تگ ها، بازی‌نما به طور هفتگی اخبار مربوط به موضوعات “دنباله رو” و بازی‌های دنبال شده را به ایمیل شما ارسال میکند.

و اما این امکانات تمام امکاناتی نیست که شما دوستان را لایق آن می‌دانیم. بازی‌نما قصد دارد تا امکانات بیشتری را در چندین مرحله مختلف رونمایی و به شما همراهان همیشگی تقدیم کند.

علاوه بر این به عنوان یک مسابقه نیز اگر بتوانید حدس بزنید که حرکت بعدی بازی‌نما چیست ما نیز به رسم یادبود به یکی از دوستانی که توانست به طور صحیح این موضوع را پیش بینی کند جایزه‌ای تقدیم می‌کنیم. بخش نظرات همین مقاله محل اعلام پیش بینی شما است.

مفتخریم تا به عنوان بزرگترین و کامل‌ترین سایت تخصصی “بازی‌های ویدویی” ایران و خاورمیانه میزبان شما باشیم.

 

تیم مدیریتی سایت بازی‌نما، تیر 1390

 

نظرت چیه؟
باریکلا!
0%
خوب بود!
0%
بد نیست!
0%
که چی؟
0%
اشتباه!
0%
درباره نویسنده
Tech Admin

شما باید ورود نظر بگذارید