Android
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰

بازی موبایلی روز: والیبال از نوع باحال | بررسی بازی «والیباحال»

به نظرم یکی از مهم‌ترین موضوعات در زمینه بازی‌سازی، پیاده‌سازی درست یک ایده است. چیزی که تیم سرگرمیدن نشان داد به خوبی بلد است انجام دهد. این استودیو که به تازگی کار خود را بازی «والیباحال» شروع کرده است، در همین ابتدا خودش را ثابت کرد.

554
 
بیشتر
۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۲

مربع یا دایره، مسئله این است!‌ | بررسی بازی “2Cars”

هدف بازی ساده و مشخص است: به دایره‌ها برخورد کنید، از مربع‌ها حذر کنید! ایده‌ی خلاقانه‌ای که به این هدف و شکل گیری گیم‌پلی چالش‌برانگیز حول محور آن کمک می‌کند، کنترل همزمان دو ماشین است. بازی روند ساده‌ای دارد اما به مرور به یک چالش لغزنده تبدیل می‌شود. اگر بخواهید برای مدتی طولانی‌تر از بازی لذت ببرید باید چشم و مغزتان را به سطحی تازه از هماهنگی برسانید.

60
 
بیشتر
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰

پیچیدگی به سود سرگرمی | بررسی بازی “Skyward”

در نگاه اول بازی به “Monument Valley” شباهت زیادی دارد. در عمل هم طراحی مراحل به هم پیوسته‌ی این بازی بسیار به آن عنوان محبوب و پرمخاطب نزدیک است. وقتی وارد بازی Skyward می‌شوید این سوال در شما ایجاد می‌شود که آیا قرار است بازی پازل‌های هم‌سطح با آن بازی را هم مقابل شما قرار دهد؟ اما Skyward یکی دیگر از بازی‌های ساده‌ و سرگرم‌کننده‌ی Ketchapp است که با ضربه‌ی انگشت روی صفحه‌ی تلفن هوشمند شما انجام می‌گیرد.

73
 
بیشتر
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰

گردش به دور برج محالات | بررسی بازی “Spiral”

بین چالش‌برانگیز یا غیرممکن بودن یک بازی مرز مشخصی وجود دارد. اگر بازی‌ساز موفق به درک و دریافت این مرز نشود و بازی خود را تا حدی سخت کند که غیرمنصفانه واکنشی بدون خطا و کاملا ایده‌آل از انسان انتظار داشته باشد بازی به یک بازی غیرممکن تبدیل می‌شود و عملا همه‌ی ارزش خود را می‌بازد.

22
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
34
 
بیشتر
57
 
بیشتر
25

کامیک/کارتون
 
بیشتر
3880
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
34
 
بیشتر
57
 
بیشتر
25