Android
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۴

تکرار مکررات | بررسی بازی «موتوری ۲»

در این چند وقت اخیر که بازی‌های موبایل تقریبا بر بازار بازی‌های ویدیویی کشور حکومت می‌کنند، گاهی ایده‌های ناب می‌تواند شما را به موفقیت‌های زیادی برساند. شرکت گلیم‌گیمز نیز از آن دست شرکت‌های بازی‌سازی که رمز موفقیت در بازار داخلی را به خوبی بلد است و می‌تواند آثاری خلق کند که خیلی زود مخاطب را جذب کند و حتی به درآمدهای خیلی خوبی دست پیدا کنند.

513
 
بیشتر
۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱

«یوفلوریا» به‌صورت رسمی به کافه بازار آمد!

اگر پیگیر عناوین مستقل باشید، بی‌شک تا به حال نام «یوفلوریا» (Eufloria) را شنیده‌اید. عنوان مذکور، توسط بازی‌ساز مستقل، رودالف کرمر ساخته شده است. بازی تا به حال موفق به دریافت جوایز بسیاری در بین عناوین مستقل شده است. از جمله جوایز این عنوان، می‌توان به سه جایزه Big Chip Awards و هم‌چنین جایزه Grand Prix اشاره کرد. نامزدی جایز مهمی چون BAFTA و IGF نیز در کارنامه‌ی سازنده «یوفلوریا» به چشم می‌خورد.

279
 
بیشتر
۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰

Deus Ex Go

همه‌ی ما کم و بیش با کمپانی محبوب و سرشناس Square Enix آشنایی داریم و با بسیاری از بازی‌های ساخته شده توسط استودیوهای این شرکت خاطرات فراوانی را ساخته‌ایم. در طی چند سال گذشته این کمپانی علاوه بر ساخت بازی برای کنسول‌ها، نیم‌نگاهی را نیز به بازار بازی‌های خوش‌ساخت برای تلفن‌های هوشمند داشته است که در این راستا از سری تحت نام GO پرده‌برداری کرد. تا به امروز دو نسخه از این سری تحت برندهای Hitman و Lara Croft منتشر شده است و این استودیو نیز هم‌گام با انتشار نسخه‌ی جدید سری Deus Ex، ورژن Go این عنوان را نیز برای دارندگان سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید منتشر کرده است که البته همان‌طور که انتظار می‌رفت این بازی رایگان نبوده و برای تجربه‌ی آن [...]

241
 
بیشتر
۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ۹:۳۰

Reigns / عمر پادشاه طولانی باد

علاقه به حکم‌رانی و قدرت فراوان جزو حس‌هایی تلقی می‌شود که در بسیاری از انسان‌ها وجود دارد و به نوعی می‌توان را غیرقابل سرکوب توصیف کرد زیرا با داشتن حس قدرت و اجرای دستورات شما توسط دیگران همواره شاهد تلفیقی از خوشنودی و غرور خواهید بود که گاهی نیز از کنترل خارج می‌شود و باعث تندخو شدن آن سرکرده می‌شود. بازی Reigns که توسط استودیوی Devolver Digital منتشر شده و حال و هوا سلطنتی را برای شما تداعی خواهد کرد که شما در آن تصمیم خواهید گرفت حکمرانی عادل و خیراندیش باشید و یا آن که به سمت و سوی شر و بدخواهی گام بردارید. بدون شک می‌توانم بگویم که اگر با دیگر ساخته‌های این استودیو نظیر Downwell خاطرات خوبی را تجربه کرده‌اید می‌توانید عنوان Reigns را نیز که با قیمت ۳ دلار [...]

64
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
 
بیشتر
2520
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
242
 
بیشتر
513
 
بیشتر
449

کامیک/کارتون
 
بیشتر
1986
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
330
 
بیشتر
242
 
بیشتر
513