X360
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۱۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۱

Dragon Age: Inquisition | سرنوشت یک عصر

یک عصر در حال نابودی است. اژدهایان، بر آسمان ها سلطنت کرده و شیاطین نیز برای تسخیر مجدد جهان کمین کرده اند. آنان برای پیروزی می جنگند در صورتی که نمی دانند پیروزی حقیقی، حمایت از مردم است. جنگ، آشوب های جدیدی را به ارمغان آورده. هیچ امیدی نخواهد بود. در غیاب روشنایی، تاریکی ها رشد خواهند کرد. انسان ها عاجزانه برای بقای بیشتر دعا می کنند در صورتی که مرگ سریع، بهترین راه برای رسیدن به آزادی است. تمامی مشکلات و سلاخی ها یک هدف را دنبال می کند، قدرت … هدفی که راه را تعیین کرده و برای رسیدن به آن باید هرکاری کرد. آنان با خیانت هایشان، تابوت های اجداد ما را به نجاست کشیدند اما همچنان امید است، امیدی برای زندگی دوباره، برای شروع عصری جدید …

سومین قسمت سری [...]

602
 
بیشتر
۰۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۲

Wolfenstein: The New Order | بازگشتی برای اوج

 

 

کمتر کسی را بین FPSبازان می‌توان ‌یافت کی بی‌جِی بلازکویچ را نشناسد.کسی که بار ها با سری Wolfenstein قدم به دنیای عناوین شوتر نهاده است.این سری از اوایل دهه 80 وارد عرصه جهانی شد و سازنده آن ‌Muse Software،یکی از قدیمی ترین شرکت های بازیسازی می‌باشد که دیگر اسمی از آن باقی نیست و با توجه به ژرفای قدمت این عنوان می‌توان آن را پس از Spasim شروع کننده سبک تیراندازی‌اول‌شخص دانست.با پایان قرن بیستم،با شروع تغییرات و روی کار آمدن عناوین بسیار زیاد در ژانر شوتر Wolfenstein نیز دچار تحول شد و در سال 2001 شرکت id Software نسخه متفاوتی از این بازی را با نام “بازگشت به قلعه ولفنشتاین (Return to Castle Wolfenstein )”ساخته و توسط [...]

279
 
بیشتر
۲۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۶

Pro Evolution Soccer 2014 | بررسی دموی قابل بازی

کونامی و Pro Evolution Soccer،  در این نسل همواره در سایه‌ی رقیب سر سخت خود یعنی EA Sports و FIFA بوده‌اند. این شرکت ژاپنی، برای کم کردن فاصله‌ی بین این دو عنوان، تلاش زیادی کرده است، اما تا کنون نتوانسته‌ به هدف اصلی خود برسد. در این دو سال اخیر، کونامی حرکت رو به جلوی خوبی را آغاز کرده و پایه‌ی استواری را برای PES بوجود آورده است. در سال جاری آن‌ها تصمیم گرفته‌اند که کار خود را یک سطح بالاتر ببرند و به همین منظور، از موتور جدیدی به نام FoX Engine برای ساخت PES 2014 بهره برده‌اند. دموی قابل بازی این عنوان، به تازگی عرضه شده است و ما در این مقاله قصد داریم آن را بررسی کنیم.

42
 
بیشتر
۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۶

FIFA 14 | بررسی دموی قابل بازی

هر سال پس از تجربه کردن نسخه‌ی جدید FIFA و مقایسه‌ی آن با نسخه‌ی قبلی، حس خاصی به شما دست می‌دهد، به نوعی که دیگر اصلا رغبت نمی‌کنید نسخه‌ی قدیمی را یکبار دیگر هم بازی کنید. این حسی بود که پس از تجربه‌ی دموی FIFA 14 بار دیگر به سراغ من آمد. همانطور که می‌دانید EA Sports به تازگی دموی قابل بازی عنوان FIFA 14 را برای X360، PS3 و PC عرضه کرده است. در این مقاله قصد دارم تجربه‌ی خود از این بازی را با شما در میان بگذارم و به بررسی عملکرد استودیوی کانادایی EA Sports بپردازم، پس با من همراه باشید.

پس از [...]

16
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
10
 
بیشتر
18
 
بیشتر
16

کامیک/کارتون
 
بیشتر
4162
آلبوم تصویری E3 2017
 
بیشتر
103
 
بیشتر
71
 
بیشتر
546

بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
10
 
بیشتر
18
 
بیشتر
16