PC
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰

نگاهی به عملکرد کارت‌های گرافیک در بازی Battlefield 1: بخش پایانی حافظه‌ گرافیکی

همان‌گونه که ساعتی پیش در بخش سوم این مطلب نیز به آن اشاره شد، در بخش چهارم و پایانی مطلب مربوط به عملکرد کارت‌های گرافیک دو برند انویدیا و AMD در امر اجرای بازی Battlefield 1، به نکات مربوط به میزان حافظه‌ی گرافیکی مورد نیاز برای اجرای این بازی خواهیم پرداخت.

253
 
بیشتر
۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۰

نگاهی به عملکرد کارت‌های گرافیک در بازی Battlefield 1: بخش سوم نتایج کیفیت فرا HD

در بخش سوم از سلسله مطالب امروز خود در رابطه با بازی Battlefield 1، به نوع عملکرد کارت‌های گرافیک اجرا کننده‌ی این بازی تحت کیفیت‌های تصویری بالاتر از حالت 1920 در 1080 پیکسلی خواهیم پرداخت.

73
 
بیشتر
۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰

نگاهی به عملکرد کارت‌های گرافیک در بازی Battlefield 1: بخش دوم نتایج کیفیت HD

ساعتی قبل به اتفاق یکدیگر مقدمه‌ای از بحث مربوط به عملکرد کارت‌های گرافیک مختلف دو برند انویدیا و AMD در امر اجرای بازی Battlefield 1 را به اتفاق یکدیگر از نظر گذراندیم و اکنون نوبت به اصل مطلب رسیده است.

62
 
بیشتر
۰۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰

نگاهی به عملکرد کارت‌های گرافیک در بازی Battlefield 1: بخش اول توضیحات

تازه‌ترین عنوان از سری بتلفیلد، که هواداران این مجموعه را به دوران جنگ جهانی اول برده است، و از همین‌رو با نام Battlefield 1 شناخته می‌شود، اکنون مدت کوتاهی است که به صورت رسمی منتشر شده و بسیار هم مورد توجه گیمرها و منتقدان قرار گرفته است. بر این اساس شاید علاقه‌مندان این بازی در پلتفرم PC، اکنون بیش از پیش مشتاق دانستن نوع عملکرد کارت‌های گرافیک سیستم‌های کامپیوتری تحت اختیار خود در امر اجرای این بازی باشند.

56
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
10
 
بیشتر
18
 
بیشتر
16

کامیک/کارتون
 
بیشتر
4162
آلبوم تصویری E3 2017
 
بیشتر
103
 
بیشتر
71
 
بیشتر
546

بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
10
 
بیشتر
18
 
بیشتر
16