راهنمای بازی‌ها
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۰

همه آن چیزهایی که باید از Civilization VI بدانید! (بخش دوم)

در بخش اول این مقاله به بررسی ۱۰ تمدن از بازی Civ VI پرداختیم. حال در بخش دوم، ویزگی‌های ۹ تمدن باقی‌مانده را از نظر می‌گذرانیم.

278
 
بیشتر
۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۶

همه آن چیزهایی که باید از Civilization VI بدانید! (بخش اول)

هنوز دو هفته تا انتشار رسمی عنوان Civilization VI باقی مانده‌است، با این حال سایت PC Gamer دست به اقدام جالبی زده و مشخصات تمامی تمدن‌های حاضر در بازی را به همراه اسامی رهبران هر تمدن و دانستنی‌هایی تاریخی از آنها منتشر کرده‌است.

1494
 
بیشتر
۱۲ تیر ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۴

Portal 2 | راهنمای جامع اچیومنت

سلام دوستان، با راهنمای اچیومنت بازی فوق‌العاده‌ی Portal 2 در خدمتتون هستم. راهنمای زیر به دو بخش تقسیم میشه: 1- بخش تک نفره شامل 15 اچیومنت 2- بخش دو نفره شامل 15 اچیومنت نکته 1: اچیومنت هایی که تنها با به اتمام رساندن مراحل بازی بدست میان که شامل 20 اچیومنت هستند در راهنما لحاظ نشدند. نکته 2: این راهنما با فرض اینکه شما توانایی به اتمام رساندن تمامی مراحل بازی را دارید و تنها به دنبال اچیومنت های آن هستید نوشته شده است. راهنمای ویدئویی تمامی اچیومنت ها در سرور های UploadBaz و 4Shared قابل دسترسی هستند: Single Player Achievement Guides | 4Shared CooP Achievement Guides | 4Shared Single Player Achievement Guides | UploadBaz

CooP Achievement Guides | UploadBaz

Pit Boss [...]
48
 
بیشتر
۰۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۲۳:۴۰

Max Payne 3 | راهنمای جامع اچیومنت

سلامی گرم به تمام بازینمایی ها. این هفته با راهنمای اچیومنت بازی Max Payne 3 خدمت شما دوستان هستیم و امیدواریم این راهنما مفید واقع شود. همچنین نظرات و پشنهادات خود در رابطه با راهنمای اچیومنت بعدی را در بخش کامنت ها ارائه دهید. موفق باشید.

 

 

Out The Window – 10G در حالت نشانه گیری Free Aim، شش نفر را پس از پرش از پنجره VIP بکشید.

محل گرفتن اچیومنت: Chapter دوم – چک پوینت دوم هنگامی در Chapter دوم برای کنترل مکس را بدست گرفتید، وی شیشه پنجره اتاق VIP را شکسته و از آن پنجره به بیرون می پرد. برای گرفتن این اچیومنت شما باید 6 نفر را پس از پرش مکس از پنجره و در حالت Slow Motion بکشید. توجه کنید که حالت نشانه گیری شما باید Free [...]

93
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
34
 
بیشتر
57
 
بیشتر
25

کامیک/کارتون
 
بیشتر
3880
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
34
 
بیشتر
57
 
بیشتر
25