مطالب ویژه
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۳

آیا باید برای N7 Day هیجان زده باشیم؟

فردا، دوشنبه 7 نوامبر مصادف است با 17 آبان ماه و البته روزی که به N7 Day شهرت دارد. از قبل صحبت‌هایی در این زمینه داشته‌ایم و روزشماری برای فرا رسیدنش منتشر کرده‌ایم. اما سوال اینجاست که آیا باید واقعا برای فردا باید هیجان زده باشیم؟
131
 
بیشتر
۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰

ویژه هالووین: ۵ بازی ترسناک برتر

ترس، حسی غریزی است که انسان را از خطرات در امان نگه می‌دارد. اما این حس غریزی گاهی هیجان‌انگیز جلوه می‌کند و به این فکر می‌افتیم که در شرایطی قرار بگیریم تا چیزی ما را بترساند. چه چیزی بهتر از بازی‌های ترسناک و چه زمانی بهتر از هالووین؟
319
 
بیشتر
۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۶

ویژگی‌هایی که انتظار داریم در Red Dead Redemption 2 وجود داشته باشد

راک‌استار به وعده‌هایش عمل کرد و با انتشار تریلر معرفی Red Dead Redemption 2 مانند همیشه نوید یک بازی شگفت‌انگیز را داد. عنوانی که باز هم می‌خواهد ما را به غرب وحشی ببرد و داستان جدیدی از آن دوران را روایت کند.
663
 
بیشتر
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۹

ملاقات دوباره با غرب وحشی | از Red Dead Redemption 2 یا Red Dead 3 چه انتظاراتی داریم؟

قسمت جدید از سری بازی Red Dead در راه است. دیگر چیزی نمانده تا این بازی از پس ابر بیرون آید و خب قاعدتا گیمرها بیشتر از این نمی‌توانند خوشحال باشند! انتظارها بالا است و توقع داریم راک‌استار مثل همیشه شگفت‌زده‌مان کند.
355
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
 
بیشتر
3355
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
18
 
بیشتر
8
 
بیشتر
12

کامیک/کارتون
 
بیشتر
2722
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
18
 
بیشتر
8
 
بیشتر
12