مطالب ویژه
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۶

توپ را به مقصد برسان!

عموم بازی‌های ژانر پازل، مخاطب خاص خودشان را دارند؛ به‌جز بازی‌هایی مثل سودوکو و شطرنج، حل معما غالباً هدف بخش بزرگی از مخاطبان ویدئویی نیست. با این‌وجود تجربه‌ی بازی‌هایی که توانسته‌اند در سطح جهانی به شهرت برسند، نشان از آن دارد که یک بازی پازل در عین حال که می‌تواند ذهن را درگیر کند، قادر است تا جذابیت‌های ژانرش را در معماها و چالش‌هایی که طرح می‌کند به رخ بکشد.

24
 
بیشتر
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲

جمعه‌ی خاکستری‌تان را رنگی کنید!

اگر شما هم حوصله‌تان سررفته است و می‌خواهید مدتی سرگرم شوید، بازی‌های امروز را از دست ندهید!

Headless Free: مرغی که طی یک حادثه‌ی تلخ سرش کنده شده است و حالا دیوانه‌وار می‌دود و دنبال قطره‌ها و کیسه‌های خون می‌گردد؛ البته که در این راه با موانعی روبه‌رو می‌شود که جانش را به فجیع‌ترین شکل ممکن می‌گیرند. جمعه‌ی خاکستری‌تان را با بازی Headless Free به روزی جذاب و مفرح تبدیل کنید. بازی‌های سبک Running عموماً از یک گیم‌پلی مشترک بهره می‌گیرند و Headless Free هم از این قاعده مستثنی نیست. آنچه این عنوان را از سایر بازی‌های این سبک متفاوت می‌کند، فضای بصری و محیط آن است.

همان‌طور که گفته شد، در Headless Free کنترل یک مرغ سرکنده را برعهده دارید. گیم‌پلی بازی هم ساده‌ست و با لمس [...]

15
 
بیشتر
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۷

برنامه‌ی آخر هفته: بازی!

Dumb Ways to Die: اگر هنوز برای آخر هفته‌تان برنامه‌ای نریخته‌اید، دست نگه دارید! «راه‌های احمقانه‌ی مردن» یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زنده‌کردن وقت‌های مرده در تعطیلات آخر هفته است. جان موجودات دوست‌داشتنی و احمق بازی در دستان شماست و باید از روش‌های مختلف، جلوی مرگشان را بگیرید. ۳۲ مرحله‌ی جذاب با مکانیکی ساده در انتظارتان هستند تا بهترین تعطیلات را برایتان رقم بزنند. کاراکترهای خودتان را بسازید و آنها را وارد چالش مرگ و زندگی کنید؛ فرار از آتش، بیرون آوردن چنگال از توستر سر موقع، راه ندادن به یک قاتل دیوانه و چندین و چند موقعیت طنز و البته دردناک دیگر، چالش‌های Dumb Ways to Die را تشکیل می‌دهند. مردن کاراکترهای بازی آنقدر جذاب و بامزه‌ست که گاهی اوقات دلتان می‌خواهد خودتان به [...]

21
 
بیشتر
۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۲

همیشه مستقل باش!

همیشه هم نباید سراغ بازی‌های قابل‌ پیش‌بینی رفت. عناوین مستقل دنیای بازی‌های ویدئویی، همیشه محلی برای شکوفایی خلاقیت و طرح ایده‌های جدید بوده‌اند. اگر شما هم می‌خواهید حتی شده برای چند ساعت، تجربه‌ای کاملاً متفاوت و غیرمعمول از بازی‌های ویدئویی داشته باشید، عناوین زیر را از دست ندهید. مستقل بودن همیشه بهتر است!

Lumino City: همه‌چیز در این بازی با دست ساخته شده است. عجیب به نظر می‌رسد اما سازندگان بازی اثری کاملاً مستقل و بدیع را به بازار عرضه‌ کرده‌اند تا قابلیت‌هایشان در طراحی بازی را به رخ بکشند. پازل‌هایی جذاب در کنار گرافیکی خیره‌کننده، تکمیل‌کننده‌ی تجربه‌ی لذت‌بخش Lumino City است. هرچه در این بازی می‌بینید کاغذی‌ست و باید در جهانی رویایی، به کشف باغ‌هایی در آسمان [...]

78
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
34
 
بیشتر
57
 
بیشتر
25

کامیک/کارتون
 
بیشتر
3880
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
34
 
بیشتر
57
 
بیشتر
25