نقد و بررسی
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰

بیلیارد و دیگر هیچ | بررسی بازی “8Ball Pool”

بیلیارد را شاید بتوان یکی از اعتیادآورترین بازی‌ها مخصوصا روی بستر موبایل‌های هوشمند نامید. این ورزش جذاب و مهیج که به فرم‌های مختلفی اجرا می‌شود، روی موبایل طرفداران زیادی دارد. یکی از بازی‌های خوش‌ساخت بیلیارد که توسط استودیو کاربلد Miniclip ساخته شده، 8Ball Pool است. عنوانی که خیلی زود شما را دیگر خودش می‌کند.

18
 
بیشتر
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰

پیچیدگی به سود سرگرمی | بررسی بازی “Skyward”

در نگاه اول بازی به “Monument Valley” شباهت زیادی دارد. در عمل هم طراحی مراحل به هم پیوسته‌ی این بازی بسیار به آن عنوان محبوب و پرمخاطب نزدیک است. وقتی وارد بازی Skyward می‌شوید این سوال در شما ایجاد می‌شود که آیا قرار است بازی پازل‌های هم‌سطح با آن بازی را هم مقابل شما قرار دهد؟ اما Skyward یکی دیگر از بازی‌های ساده‌ و سرگرم‌کننده‌ی Ketchapp است که با ضربه‌ی انگشت روی صفحه‌ی تلفن هوشمند شما انجام می‌گیرد.

8
 
بیشتر
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۰

گردش به دور برج محالات | بررسی بازی “Spiral”

بین چالش‌برانگیز یا غیرممکن بودن یک بازی مرز مشخصی وجود دارد. اگر بازی‌ساز موفق به درک و دریافت این مرز نشود و بازی خود را تا حدی سخت کند که غیرمنصفانه واکنشی بدون خطا و کاملا ایده‌آل از انسان انتظار داشته باشد بازی به یک بازی غیرممکن تبدیل می‌شود و عملا همه‌ی ارزش خود را می‌بازد.

12
 
بیشتر
۰۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

تست اعصاب | بررسی بازی “ZigZag”

وقتی به بازی‌هایی می‌رسیم که نیازمند تمرین و تکرار بسیار زیاد هستند، یک چیز اهمیت بسیار بیشتری از حد معمول پیدا می‌کند: کاربرپسند بودن. وقتی قرار باشد شما بازی ZigZag را برای به دست آوردن حداقل امتیازها و فقط آشنا شدن با آن بارها و بارها بازی کنید، دیگر نباید چیزی مثل تبلیغات مدام شما را آزار بدهد. و این دقیقا مشکلی است که بازی را به طور کلی از تک و تا می‌اندازد.

6
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
 
بیشتر
3355
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
18
 
بیشتر
8
 
بیشتر
12

کامیک/کارتون
 
بیشتر
2722
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
18
 
بیشتر
8
 
بیشتر
12