نقد و بررسی
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۰۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸

از کی بپرسم؟ | بررسی بازی «Quiz of Kings»

گاهی اوقات کاری را شروع می‌کنید و اصلا توقع ندارید به یکی از بهترین استارتاپ‌ها تبدیل شود! بازی Quiz of Kings دقیقا مصداق بارز این موضوع است. این بازی توسط گروهی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر ساخته شده است و حتی خود این گروه در صحبت‌هایشان اذعان داشته‌اند که توقع این حجم از مخاطب را نداشته‌اند.

242
 
بیشتر
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۴

تکرار مکررات | بررسی بازی «موتوری ۲»

در این چند وقت اخیر که بازی‌های موبایل تقریبا بر بازار بازی‌های ویدیویی کشور حکومت می‌کنند، گاهی ایده‌های ناب می‌تواند شما را به موفقیت‌های زیادی برساند. شرکت گلیم‌گیمز نیز از آن دست شرکت‌های بازی‌سازی که رمز موفقیت در بازار داخلی را به خوبی بلد است و می‌تواند آثاری خلق کند که خیلی زود مخاطب را جذب کند و حتی به درآمدهای خیلی خوبی دست پیدا کنند.

513
 
بیشتر
۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰

نگاهی به عملکرد کارت‌های گرافیک در اجرای بازی Dishonored 2

بازی Dishonored 2 از جمله آثاری است که عده‌ی فراوانی از علاقه‌مندان به دنیای بازی‌های کامپیوتری از مدت‌ها قبل در انتظار انتشار آن به سر می‌بردند. انتظاری که بالاخره شاهد سر آمدن آن هستیم. در این میان به طور حتم طیف قابل توجهی از علاقه‌مندان این بازی را PC گیمرها تشکیل می‌دهند. گیمرهایی که نحوه‌ی اجرای بازی Dishonored 2 توسط سخت‌افزارهای تخت اختیارشان از اهمیت قابل توجهی برایشان برخوردار است.

449
 
بیشتر
۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰

آیا دوران تسلط بازی Battlefield بر روی پلتفرم PC به پایان رسیده‌است؟

عنوان Battlefield در ابتدای راه خود، عنوانی کاملا اختصاصی PC بود، اما حالا به شدت از ریشه‌های خود فاصله گرفته‌است. در این مقاله به نقل از سایت vg247.com به بررسی این موضوع می‌پردازیم که آیا دوران برتری این بازی  در پلتفرم PC به پایان رسیده‌است؟
316
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
 
بیشتر
2520
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
242
 
بیشتر
513
 
بیشتر
449

کامیک/کارتون
 
بیشتر
1986
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
330
 
بیشتر
242
 
بیشتر
513