All posts by سیدپوریا حسینی
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۰۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰

زیر کولر بازی کن!

تابستان شروع شده است و نمی‌توان از گرمای بیش از حد هوا نگفت؛ گرمایی که آدم را کم‌کم ذوب می‌کند. برعکس چیزی‌که انتظار داشتیم (تابستان است، فصل شادی و خنده، بچه‌ها توی کوچه..) اتفاقاً همه‌چیز خیلی کلافه‌کننده و حوصله‌سربر است. اما چه کسی جز خود ما می‌تواند شرایط را تغییر دهد و کاری کند که از این روزهای تعطیلی مدرسه و دانشگاه حداکثر استفاده‌ی ممکن را ببریم؟ بله. همان‌طور که قدیمی‌ها گفته‌اند: کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من. پس همین‌حالا و بی‌برو برگرد، Arqy.io: Archers Game را دانلود کنید و از تجربه‌اش لذت ببرید. در ادامه خواهیم گفت که چرا این عنوان می‌تواند کلی سرگرمتان کند.

14
 
بیشتر
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۳:۱۰

سبکی تحمل‌ناپذیر انتخاب و تصمیم- بخش دوم

در بخش قبل به معرفی اجمالی بازی‌های سبک تعاملی پرداختیم از استودیوی پرآوازه‌ی Telltale Games به‌عنوان یکی از قوی‌ترین استودیوهایی که در عرصه‌ی طراحی و ساخت درام‌های تعاملی صاحب‌سبک است و شهرت دارد، یاد کردیم. اما واقعاً چرا به‌عنوان یک گیمر آماتور باید سراغ عناوین این‌چنین که خالی از اکشن‌ و گیم‌پلی معمولند، برویم؟

41
 
بیشتر
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۲:۰۷

سبکی تحمل‌ناپذیر انتخاب و تصمیم- بخش اول

گیمرهای باسابقه عناوینی همچون «فارنهایت» را به یاد می‌آورند؛ بازی‌ای که در سال ۲۰۰۵ عرضه شد و توانست نظر بازیکنان بسیاری را به خود جلب کند. گیم‌پلی «فارنهایت» براساس «انتخاب» شکل گرفته است و بازیکن در هر مرحله باید بین چند گزینه انتخاب کند؛ گاهی بین کشتن یا نکشتن یک نفر و گاهی میان پاسخ آری یا نه به یک پرسش. این سبک بازی‌ها را عموماً «درام تعاملی» می‌نامند؛ چراکه بازیکن واقعاً در اتفاقات بازی شریک شخصیت‌ اول آن می‌شود و می‌تواند همپای او همه‌چیز را تجربه کند.

10
 
بیشتر
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰:۰۹

انتخاب آدم‌های سخت پسند!

البته که همه‌ی ما لزوماً هر بازی‌ای نمی‌کنیم؛ گاهی اوقات در دنیای بازی‌های اندرویدی، به‌دنبال انتخاب‌هایی می‌گردیم که چالشی باشند و به‌جز اینکه اوقات فراغتمان را پر کنند و سرگرم‌کنند هم باشند، مهارت‌هایمان را به بوته‌ی آزمایش بگذارند و اجازه دهند آنچه در چنته داریم را رو کنیم. اگر از گرمای روزهای منتهی به تابستان به ستوه آمده‌اید و دلتان می‌خواهید کمی زیر باد کولر لم بدهید و فقط و فقط بازی کنید، بازی امروز را از دست ندهید. یکی از عناوین پیچیده، پرطرفدار و البته چالشی دنیای گیم که می‌تواند ساعت‌ها سرگرمتان کند. Not Not عنوانی‌ست در ژانر پازل که می‌تواند دقت و تمرکز و سرعت عملتان را بسنجد و مبهوتتان کند.

5
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
10
 
بیشتر
18
 
بیشتر
16

کامیک/کارتون
 
بیشتر
4162
آلبوم تصویری E3 2017
 
بیشتر
103
 
بیشتر
71
 
بیشتر
546

بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
10
 
بیشتر
18
 
بیشتر
16