All posts by سپهر ترابی
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۴

برترین مربی جهان شوید! | عرضه‌ی رسمی عنوان محبوب OSM در مارکت اندرویدی کافه بازار

عنوان (OSM (Online Soccer Manager طی سال‌های اخیر و با جذب بیش از ۵۰ میلیون کاربر در فروشگاه‌های آنلاین گوگل‌پلی و اپ‌استور، به یکی از محبوب‌ترین عناوین پلتفرمرهای همراه در سراسر جهان بدل شده است.

7
 
بیشتر
۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۰۰

اسکی با حضور افتخاری پاگنده! | بررسی بازی « Skiing Yeti Mountain »

اسکی کردن از آن دست ورزش‌ها است که هیجان خاصی دارد. این هیجان باعث شده تا خیلی از بازی‌سازان به فکر طراحی و ساخت بازی از این ورزش مهیج بیافتند. بازی‌هایی که هر کدام تنوع خاص خود را دارند و به کمک آن ماهیت اصلی ورزش اسکی، شرایط و لحظات جالبی را خلق می‌کنند. یکی از بازی‌های موفق در این سبک، بازی Skiing Yeti Mountain است.

23
 
بیشتر
۰۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۲

پرتاب سه امتیازی | بررسی بازی « Basketball Stars »

بازی‌های ورزشی طرفداران زیادی دارند. طرفدارانی سرسخت و دوآتشه که علاقه وافری به بازی‌های این سبک دارند. ورزش فوتبال و بسکتبال، از آن دست ورزش‌ها هستند که بازی‌های زیادی برای آن‌ها ساخته شده است. حال چند وقتی است که این بازی‌ها به‌طور جدی به بازار بازی‌های موبایل نیز ورود پیدا کرده‌اند و ورزش بسکتبال از حیث تنوع گوی رقابت را از دیگر ورزش‌ها ربوده و بازی‌های فوق‌العاده‌ای برای آن عرضه شده است.

17
 
بیشتر
۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸

در کمتر از یک ماه پس از عرضه‌ی جهانی، آمار دانلود «خروس جنگی» از مرز ۱۰۰ هزار نسخه گذشت!

یک ماه پیش بود که خبر انتشار «خروس جنگی» در بازار بین‌المللی در رسانه‌های آنلاین و مکتوب منتشر شد. استودیو بازی‌سازی مدریک با هدف قرار دادن بازار کشورهای عربی و ترکیه، بازی را با زبان‌های بومی و با جلوه‌های بصری متناسب آن منطقه در این کشورها عرضه کرد و با آغاز کمپین‌های تبلیغاتی وسیع، توانست تا رضایت کاربران در این مناطق را نیز جذب کند.
632
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
 
بیشتر
3331
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
32
 
بیشتر
63
 
بیشتر
23

کامیک/کارتون
 
بیشتر
2715
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
32
 
بیشتر
63
 
بیشتر
23