All posts by حسین رضایی
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۰۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۶:۱۴

با نمرات شاهکار Metal Gear Solid V: The Phantom Pain همراه باشید| کوجیما متشکریم!(آپدیت لحظه به لحظه)

بالاخره انتظار ها به پایان رسید و شاهد اولین هنرنمایی قاطعانه این عنوان در رسانه های جهانی هستیم. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain احتمالاً آخرین تکه های پازل این سری برای کوجیما می باشد. اما همین دیدار آخر که موفقیتش از قبل تضمینی بود، آنچنان با شکوه است که می تواند خود به خود و بدون ادعای کذایی، گزینه اصلی بهترین بازی سال باشد. از شاهکار های این عنوان کسب نمره 10 از محافل مشهور نظیر IGN و GameSpot می باشد که خود، زبانی رسا در وصف شکوه این عنوان هستند.

در پایین می توانید لیست نمرات فوق العاده نمرات این عنوان را نظاره کنید.

IGN: 10/10

GameSpot: 10/10

Phantom Pain می تواند یکی از مدعیان بهترین بازی اکشنی باشد که تا به حال ساخته شده است. ولی می شود با [...]

4330
 
بیشتر
۲۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۳۴

آیا عنوان بعدی Rocksteady حول شخصیت Green Arrow خواهد بود؟

Batman: Arkham Knight باید‌ها را نشان داد و به عنوان خداحافظی، با‌شکوه اما تلخ بود. با شکوه زیرا که ماجرایی جدید از بتمن آمیخته با نسل هشتم کنسول‌ها ارائه داد. اما تلخ چون نبود راک استدی و عنوان های جاه طلبانه اش برای این سری، قطعاً خوشایند نیست. نمی خواهم در همین ابتدا بگویم که B:AK چه خصوصیاتی داشت و قطعاً سیر تا پیاز آن در نقدها گفته شده است. در چندین سال آشنایی که با راک استدی داریم و به یاد آن جوایز بزرگی که کسب کرد، یک چیز را برایمان به اندازه کافی روشن نمود؛ راک استدی هر جا باشد، آن جا بهشت گیمرهاست. شاید بتوان گفت تقریباً محال است که در لیست بهترین بازی های عمر هر شخص حداقل یکی از سه شاهکار راک استدی در آن خوش ندرخشد. دستاور های بسیاری را این سری بوجود آورده است؛ از روایت های [...]

1217
 
بیشتر
۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۴۷

فقط بکش| نقد و بررسی بازی Hatred

امروزه مفهوم بازی مستقل رنگ و بوی بهتری به خود گرفته است. حد‌اقل امسال که گوی رقابت‌ها را از خیلی‌ها ربوده‌اند. نمونه بارز آن‌هم Ori and The blind Forester بود که به موجب آن، ماجرایی خاص آکنده از خلاقیت های هنری دیده بودیم. با امثال بازی White Night نیز عمق تاریکی را حس کردیم و حال موقع کمی خشونت است. شاید این رنگ و بوی بازی‌های مستقل به خاطر خلاقیت باشد و یا چیز‌های دیگری که به هر حال نشانه هایی از ایده و نوآوری دارند؛ اما Hatred آبروی تمام بازی های مستقل را برده است. اصولاً نباید در ابتدای نقد برای بازی نتیجه گیری کرد آن هم به طور مستقیم. از آنجایی که Hatred یک استثنا در بین بازی های ویدئویی است باید آن را بدور از هر گونه قاعده و قانونی دانست. لازم است بگویم Hatred به عنوان هشتمین [...]

2419
 
بیشتر
۲۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۲۳

تصاویر جدیدی از عنوان Hitman منتشر شد

Hitman یکی از بازی های غافلگیر کننده در E3 2015 بود. عنوانی که با بازخورد های نسبتاً خوبی همراه بوده است و به عقیده سازندگان عصر جدیدی در این سری خواهد بود که علی رغم تقویت استاندارد های این سری از ویژگی های جدیدی نیز بهره خواهد برد.

حال تصاویر جدیدی از این عنوان در دسترس عموم قرار گرفته است که در پایین می توانید آن ها را نظاره کنید

3596
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
10
 
بیشتر
18
 
بیشتر
16

کامیک/کارتون
 
بیشتر
4162
آلبوم تصویری E3 2017
 
بیشتر
103
 
بیشتر
71
 
بیشتر
546

بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
10
 
بیشتر
18
 
بیشتر
16