All posts by mee present
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶

E3 2015 | نمایش The Division در کنفرانس یوبیسافت هواداران را میخکوب کرد

یوبیسافت نمایش تمام ایاری را از The Division برای عموم در نظر گرفته بود. به نظر می رسد سطح تعامل در بازی بسیار بالاست و به شدت با عنوانی تاکتیکی رو به رو هستیم. از طرف دیگر یوبیسافت The Division را طوری تفسیر می کند که قدرت انتخاب بالای بازیکن کاملا به شما القا می شود. در نمایش E3، بازی از گرافیک خوبی برخوردار است. تصاویر جدیدی از The Division منتشر شده که می توانید بخشی از آن ها را در ادامه ی خبر دنبال کنید.

#gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: [...]
194
 
بیشتر
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶

E3 2015 |نسخه‌ی جدید Ghost Recon معرفی شد

در طی جریان کنفراس یوبیسافت، این شرکت از عنوان جدید سری بازی Ghost Recon رونمایی کرد. عنوان جدید که به اسم wild Lands شناخته می شود، یک عنوان چند نفره ی آنلاین است. طبق تصاویر منتشر شده از این بازی با نقشه هایی وسیع و پر جزئیات رو به رو هستیم. در ادامه ی خبر عکس های منتشر شده از این عنوان را دنبال کنید. به احتمال قوی مقصد این عنوان کنسول های نسل هشت و کامپیوترهای شخصی می باشد.

#gallery-2 { margin: auto; } #gallery-2 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-2 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-2 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in [...]
88
 
بیشتر
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶

E3 2015 |یوبیسافت جدیدترین عنوان خود، For Honor را معرفی کرد

یوبیسافت در نمایش خود از عنوان جدیدی به نام For Honor  رونمایی کرد. بازی جدید این شرکت که توسط شعبه ی منترال توسعه داده می شود عنوانی مولتی پلیر در مورد جنگ سامورایی ها، وایکینگ ها و سربازان قرون وسطاست. بازی قرار است ما را به جنگ های قدیمی ببرد تا برای افتخارات بجنگیم. به نظر می توان بازی را یک عنوان اکشن تعاملی و تاکتیکی نامگذاری کرد که ما را به جنگ های سالیان سپر و شمشیر می برد. در ادامه ی خبر عکس های منتشر شده از این عنوان را دنبال کنید.

#gallery-3 { margin: auto; } #gallery-3 .gallery-item { float: right; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-3 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-3 [...]
302
 
بیشتر
۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۶

E3 2015 | محتویات اضافی Assassin’s Creed Syndicate برای کنسول سونی تایید شد

طبق اعلام یوبیسافت در زمان انتشار نسخه ی جدید Assassin’s Creed  محتویات اضافی The Dreadful Crimes برای دارندگان کنسول PS4 در دسترس قرار می گیرد. به معنای دیگر این محتویات در انحصار زمانی سونی قرار دارد. The Dreadful Crimes دارای ده مرحله ی جدید برای Assassin’s Creed Syndicate می باشد.

148
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
16
 
بیشتر
21
 
بیشتر
18

کامیک/کارتون
 
بیشتر
4164
آلبوم تصویری E3 2017
 
بیشتر
104
 
بیشتر
71
 
بیشتر
547

بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
16
 
بیشتر
21
 
بیشتر
18