All posts by Pedramb
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۹

مصاحبه با استودیو ژووری مانگ | توسط بازی‌نما

“شوفر”، عنوان داخلی دیگری در سبک ریسینگ است که در حال حاضر آخرین مراحل ساخت و عرضه خود را پشت سر می‌گذارد و قرار است به زودی وارد صنعت رو به رشد گیم در ایران شود. از این رو مصاحبه‌ای با طراح ارشد پروژه “شوفر”، محمد حیدری، ترتیب داده‌ایم تا کمی بیشتر با این عنوان ایرانی و سازندگانش آشنا شویم؛ اینکه چه ویژگی‌های “شوفر” را از مابقی عناوین ایرانی جدا و خاص می‌سازد؟ این بازی چه زمانی عرضه می‌شود؟ و چندین سوال دیگر که جواب تمامی آن‌ها را با خواندن این مصاحبه خواهید یافت.

 

387
 
بیشتر
۱۱ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۸

حضور بازی ایرانی ارتش‌های فرازمینی در بین برترین بازی‌های مستقل

با هر کلیک “ارتش‌های فرازمینی” یک قدم به عنوان بهترین بازی مستقل جهان در سال 2013 نزدیک تر خواهد شد! 

امسال نیز طبق روال هر سال، سایت IndieDB اقدام به برگزاری مسابقه‌ای بین بازی‌های مستقل حاضر در این سایت کرده است.

ارتش‌های فرازمینی هم در میان نامزدهای امسال حضور دارد و با حمایت جامعه گیمری ایران پس از ورود به جمع بازیهای مستقل حاضر در نماشیگاه E3 و دریافت مجوز گرین لایت شبکه استیم این بار در انتظار کسب عنوان جهانی معتبر دیگری است تا صنعت بازیهای رایانه ای ایران را بیش از پیش [...]

9
 
بیشتر
۰۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۰

PS4 : سونی از مشکلات PSN برای کاربران اروپا آگاه است

PS4 پس از گذشت تقریباً یک هفته امروز در اروپا نیز لانچ و عرضه شد. و با اضافه شدن موجی از گیمر‌های اروپایی، سونی متوجه‌ شده است که بعضی از کاربر‌ها از مشکلاتی برای ورود به PSN رنج می‌برند. Sony در توییتر خود اعلام کرد که از این مشکل این کاربران آگاه است و در حال انجام تحقیقاتی برای رفع آن است.

 

3
 
بیشتر
۲۰ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۰

Wii U جهش بزرگی در فروش به خود می‌بیند

به لطف باندل جدید و عرضه Wii Party U،تمامی کنسول‌های Wii U هفته گذشته در ژاپن به فروش رسیدند.

Wii U از زمان عرضه سخت در تلاش برای جذب مخاطب بوده‌است، ولی شرایط حداقل در ژاپن گویا نویدبخش به نظر می‌رسد. فروش 38,802 این کنسول نسبت به فروش 2,598 هفته پیش آن، رشدی 1500 درصدی را نشان می‌دهد.عده‌ای فروش تاثیرگذار Wii Party U را علت این رشد ناگهانی می‌خوانند، بازی‌ای که به هفته پیش به عنوان ششمین بازی پرفروش معرفی شد و در کنار عناوینی همچون Pokémon X & Y قرار گرفت.

5
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
19
 
بیشتر
26
 
بیشتر
109

کامیک/کارتون
 
بیشتر
3865
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
19
 
بیشتر
26
 
بیشتر
109