All posts by R3ZA
جدیدترین ها
نمایش براساس
 
بیشتر
۱۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۵

Tom Clancy، نویسنده‌‌ی پرآوازه‌ی صنعت بازی، درگذشت

Tom Clancy، نویسنده و موسس استودیوی Red Storm Entertainment، امروز در سن 66 سالگی در بیمارستان Baltimore درگذشت.

 

Clancy، رمان‌های جاسوسی و علمی-نظامی مختلفی در کارنامه‌ی خود دارد. وی همچنین در سال 1996 استودیوی Red Storm Entertainment را تاسیس کرد که بعدها توسط یوبیسافت خریداری شد.

 

شرکت یوبیسافت در بیانیه خود در این مورد اعلام کرد: از خبر درگذشت Tom Clancy بسیار اندوهگین شدیم و همدردی خود را نسبت به خانواده وی اعلام میکنیم. Tom Clancy یک نویسنده‌ی شگفت‌انگیز بود که با داستانهای تخیلی و جذاب خود، مخاطبان بسیاری را از سرتاسر دنیا جذب کرد. تیم‌های ما در یوبیسافت و مخصوصا Red Storm، از همکاری با وی و آموختن از او، بسیار مفتخر هستند و ما از این که فرصت [...]

14
 
بیشتر
۰۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۷

The Order: 1886 | gamescom

با نمایش تریلر The Order: 1886 در پشت درهای بسته در جریان نمایشگاه gamescom به نویسندگان سایت‌ها و مجلات، دو حس خوب و بد به بازدیدکنندگان دست داد. از یک سمت، هیجان برای دیدن آنچه استودیوی Ready at Dawn قرار است با این بازی برای PS4 انجام دهد، و از طرف دیگر ناراحت از این که تیم سازنده هیچ نمایشی از خود بازی و گیم‌پلی آن را نشان نداد و تنها به معرفی ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های به کاررفته در بازی بسنده کرد.    مدیر و موسس Ready at Dawn، آقای Ru Weerasuriya، یادآوری کرد که هنوز یک سال یا بیشتر تا عرضه‌ی The Order: 1886 مانده‌است و به همین دلیل، استودیو چیز آماده‌ای برای علاقمندان مشتاق بازیهای AAA برای کنسول جدید سونی به همراه نداشت. البته این اقدام را میتوان هم قابل درک است و هم گیج‌کننده؛ [...]
3
 
بیشتر
۰۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۹:۵۵

رکوردهای خیره‌کننده‌ی Plants vs Zombies 2

تعداد دانلودهای Plants vs Zombies 2 از مرز 25 میلیون بار گذشت. این خبر را PopCap در حالی اعلام کرد که 8 روز پیش گفته بود این بازی تا کنون 16 میلیون بار دانلود شده‌است. این یعنی آن که بازی در 8 روز گذشت بیش از 9 میلیون بارد انلود شده‌است! 

 

این میزان از کل دانبودهای شماره اول بازی از زمان عرضه تا کنون نیز بیشتر است.

 

این بازی فعلاً برای iOS در دسترس است و اواخر سال جاری برای سایر پلتفرم‌ها عرضه خواهدشد. 

 

سایر آمار و ارقام را میتوانید در تصویر مشاهده کنید. 

1
 
بیشتر
۰۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۸:۴۷

تهیه‌کننده Fighter Within: کینکت هرگز عالی نخواهدبود

یوبیسافت اخیراً در کنفرانس مایکروسافت، Fighter Within را معرفی کرد که عنوانی انحصاری برای کینکت است. اما از دید تهیه‌کننده‌ی این عنوان، اگرچه کینکت 2.0 پیشرفتهای قابل ملاحظه‌ای داشته‌است، اما هرگز آنچه که انتظار می‌رود نخواهدبود.

 

آقای Nicolas Joye، در گفتگویی در مورد کینکت گفت: اون عالی نیست. هرگز هم عالی نخواهدبود، چون یک دوربین است که حرکات سه‌بعدی را تشخیص می‌دهد. بنابراین هرگز نخواهدتوانست به صورت عالی کار کند، اما آنها کار عظیمی در بحث نرم‌افزاری آن انجام داده‌اند.

 

Joye معتقد است که وجود یک دوربین برای تشخیص عمق سه‌بعدی کافی نیست.

 

وی همچنین در تعریف از مایکروسافت و سخت‌افزارش افزود: منو ها، برای مثال، عالی هستند. همانند یک فیلم [...]

2
ماه‌نامه‌ی بازی‌نما
Log In

اخبار کوتاه

«سوپر ماریو ران» رکوردهای «پوکیمان گو» را درهم شکست!

عنوان موبایلی «سوپر ماریو ران» که به‌صورت انحصار زمانی برای پلتفرم‌های همراه اپل عرضه شده است، توانست در روز اول عرضه با بیش از ۲.۸ میلیون نصب، رکورد «پوکیمان گو» با ۰.۹ میلیون نصب را بشکند!
لینک خبر »
آخرین نقد‌ و بررسی‌ها
 
بیشتر
19
 
بیشتر
26
 
بیشتر
109

کامیک/کارتون
 
بیشتر
3865
بازی‌های تلفن هوشمند
 
بیشتر
19
 
بیشتر
26
 
بیشتر
109